Neler Yeni

Laptop almak için vergi indirimini beklemeye gerek var mı?

Vergi indirimini ...

• Bekle

Oylar: 11 40.7%
  • Bekleme

Oylar: 16 59.3%

• Oy kullanan toplam üye
    27

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek

muhkya

80+ Bronze

İmkanin varsa tükenmeden çek hocam ürün güzel vergi indirimi bile olsa dolar o zamana artarsa gene ayni fiyatlar olur ama %8 vergi indirimi gelirse gene daha pahaliya alirsin suanki fiyattan

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Şahsi görüşüme göre vergi indirimi gelmeden önce bu pcnin fiyatı 35 40 bin arası olur indirim gelir 30 bine tekrar satarlar :D yani yalancı indirim bende almayı düşünüyorum yakın zaman içinde bir pc 30bin inşallah zam gelmez diyorum :D her gün bakıyorum

Cihangir

80+ Gold

Bu laptopu almak istiyorum vergi indirimini beklemeye gerek var mı? Vergi indirimi gelse ne zaman gelir? Yardımcı olursanız sevinirim.
beklemeyip alırsan çok pişman olursun

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Vergi indirilene kadar reisim faizi arttırcak e faiz artınca da fiyatı artacak indirim gelse dahi ya aynı fiyattan satılır ya da daha yükseğe beklememeni öneririm

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
Vergi indirilene kadar reisim faizi arttırcak e faiz artınca da fiyatı artacak indirim gelse dahi ya aynı fiyattan satılır ya da daha yükseğe beklememeni öneririm
Hocam hesapladım %18 lik kdv %0 a indirilse bile 4500 l fark ediyor. Kim bilir ne zaman gelir bu indirim??? Bne şahsen %0 a indireceklerini de hiç zannetmiyorum yapsalar yapsalar %5 e indirilir. Öyle olursa da 3000 TL fark ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nah indirim olur
Yani bilmiyorum seçim yaklaşıyor diye vergi indirimi gelebilir de bu dolar kurunun artışıyla vergi indirilse ne olur ben onu bilemem işte

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Hocam hesapladım %18 lik kdv %0 a indirilse bile 4500 l fark ediyor. Kim bilir ne zaman gelir bu indirim??? Bne şahsen %0 a indireceklerini de hiç zannetmiyorum yapsalar yapsalar %5 e indirilir. Öyle olursa da 3000 TL fark ediyor.

Yani bilmiyorum seçim yaklaşıyor diye vergi indirimi gelebilir de bu dolar kurunun artışıyla vergi indirilse ne olur ben onu bilemem işte
Bu bilgisayarı bende alacağım yarın 5 stok görünüyordu amazonda ve trendyolda da hepsibırada da amazonda da satıcı aynı. Bu fiyattan aldın aldın yoksa zaten bu satıcıda bittiği an 1k artmış oluyo fiyatı

José Mourinho

80+ Silver

%0 İndirim
%0 Cem
%0 Sarp
%100 halkı taklaya getirmek

Top Bottom