Neler Yeni

Laptop almak için yaz ayını beklemeli miyim?

mesutc4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
MESUT CULHA
Arkadaşlar yazın fiyatlar düşer mi? Kampanya vs olur mu? Sizce şimdi alsam pişman olur muyum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
Arkadaşlar yazın fiyatlar düşer mi? Kampanya vs olur mu? Sizce şimdi alsam pişman olur muyum?
Kampanya olur mu bilmem ama doların her geçen gün arttığı şu günlerde çok büyük pişman olma riskin var...

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
Hacım içimden bir ses düşecek gibi diyor ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya düşerse? :D
Ya düşmezse? :D Risk almaya değer mi sence? Bence biraz gerçekçi ol :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
Üzdün reis :D bütçeyi tamamlayıp alayım o zaman, allah utandırmasın diyelim
İnşAllah kral, güle güle kullan alacağın bilgisayarı. Sadece yardımcı olmak istedim :)

Laptopu oyun için mi alıyorsunuz bu arada hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Arda Başarır
Usta ben geçen yaz sonu alırım diye çalıştım o kadar, sonra bir anda yükseldi alamadım. Diyeceğim o ki paran varsa sakın bekleme. İleri doğru indirim vs. olursa en azından erken aldığın için pişman olursun. Hiç alamazsan daha kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
Usta ben geçen yaz sonu alırım diye çalıştım o kadar, sonra bir anda yükseldi alamadım. Diyeceğim o ki paran varsa sakın bekleme. İleri doğru indirim vs. olursa en azından erken aldığın için pişman olursun. Hiç alamazsan daha kötü.
Arkadaş haklı benim de demek istediğim aynen bu.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
karne hediyesi indirimi olur ama hergeçen gün fiyat artıyor.İndirimli fiyat şuanki fiyata denk eglir snrm.

aakif

80+ Bronze
ben bu ülkede fiyatların düştüğünü hiç görmediğim için beklemeyip almıştım iyi ki de öyle yapmışım sana da beklemeni tavsiye etmiyorum ytd

mesutc4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
MESUT CULHA
İnşAllah kral, güle güle kullan alacağın bilgisayarı. Sadece yardımcı olmak istedim :)

Laptopu oyun için mi alıyorsunuz bu arada hocam?
Hem okul hem oyun, tam oyuncu laptopu değil ama güçlü bir sistem, Lenovo thinkbook 16p /Ryzen 7 5800H/ 3060 75W

ben bu ülkede fiyatların düştüğünü hiç görmediğim için beklemeyip almıştım iyi ki de öyle yapmışım sana da beklemeni tavsiye etmiyorum ytd
Haklısın valla

Top Bottom