Neler Yeni

Laptop bazı ekranlarda sürekli kitleniyor

Musty?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa TURNA
Laptop bazı ekranlarda sürekli kitleniyor hiçbir türlü imleç hareket ettiremiyorum fakat arkadaki ses devam ediyor kapayıp açıyorum yine aynı ekrana girmek istediğimde yine aynı şekilde oluyor. Bu genelde youtubeda bir videoyu belli bir çözünürlükte izlemek istediğimde vs oluyor bugün steam anasayfaya girdiğimdede aynı sorunla karşılaşıyorum kapatıp açıyorum yine giriyorum yine kitleniyor.
sistem asus rog g531gu 1660ti i5 9300h var yardımcı olursanız sevinirim.

Farex

80+ Bronze
hiçbir tuşla tepki vermiyorsa format at düzügnce doğru kaynaklardan driverlarını kur güncelle dene zaten devam ederse ya driver yani yazılımsal yada donanımsaldır.

Musty?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa TURNA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiçbir tuşla tepki vermiyorsa format at düzügnce doğru kaynaklardan driverlarını kur güncelle dene zaten devam ederse ya driver yani yazılımsal yada donanımsaldır.
formatta dosyaları koruyabiliyor muyuz?

Musty?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa TURNA
başka bir yere yedeklersen evet yedeklemen şart.
format atmadan driver yenilemeyi denesem mantıklı olur mu bide bilgisayar son zamanlarda performansı epey düştü hissettiriyor

Farex

80+ Bronze
format atmadan driver yenilemeyi denesem mantıklı olur mu bide bilgisayar son zamanlarda performansı epey düştü hissettiriyor
windows dosyalarında sorun olabilir yüklediğin uygulamalarda sorun yaratıyor olabilir format atarsan en başından uğraşmazsın cihazın hızlanır rahatlar.

Musty?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa TURNA
windows dosyalarında sorun olabilir yüklediğin uygulamalarda sorun yaratıyor olabilir format atarsan en başından uğraşmazsın cihazın hızlanır rahatlar.
ama 3-4 senedir kullandığım bilgisayar windowsta sorun çıkarmı

Farex

80+ Bronze
ama 3-4 senedir kullandığım bilgisayar windowsta sorun çıkarmı
yani bunu net bir şey diyemem yüklenen prgramlar oyunlar güncellemeler de etkiler dediğim gibi işin özeti format at neyi yedekleyeceksen yedekleyip yap sonra düzgün doğru kaynaktan driver indir kur güncellemeleri yap tamam iş bitti kullnamana bak devam ederse donanımsaldır ayrıca ilk senden isteyeceğim bunu formattan falan önce yap hwmonitör programını indir aç sonra oyuna gir oyna 5 10dk falan sonra bana açtırdığım uygulamadaki tüm değerleri ekran fotoğrafını at.

Musty?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa TURNA
yani bunu net bir şey diyemem yüklenen prgramlar oyunlar güncellemeler de etkiler dediğim gibi işin özeti format at neyi yedekleyeceksen yedekleyip yap sonra düzgün doğru kaynaktan driver indir kur güncellemeleri yap tamam iş bitti kullnamana bak devam ederse donanımsaldır ayrıca ilk senden isteyeceğim bunu formattan falan önce yap hwmonitör programını indir aç sonra oyuna gir oyna 5 10dk falan sonra bana açtırdığım uygulamadaki tüm değerleri ekran fotoğrafını at.
gerçekleştireceğim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

1719512438221.png
1719512456925.png

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,354
Üyeler
147,117
Son üye
smkdkd