Neler Yeni

Laptop fps düştü

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
yaklaşık 4 hafta önce bakım yapmıştım termal macun yenileme ve fan temizliği - termal macunu olabildiğince ince bir tabakada yaptım - fanın içini açmadan temizledim - sorun şudur
Bakım yapmadan önce bile daha yüksek performanslı oynadığım oyunları bugün kasarak oynuyorum birkaç gün önce çıktı bu sorun sizce neden?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
yaklaşık 4 hafta önce bakım yapmıştım termal macun yenileme ve fan temizliği - termal macunu olabildiğince ince bir tabakada yaptım - fanın içini açmadan temizledim - sorun şudur
Bakım yapmadan önce bile daha yüksek performanslı oynadığım oyunları bugün kasarak oynuyorum birkaç gün önce çıktı bu sorun sizce neden?
Sistem ne dereceler nasıl?

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Eski termal macunu temizledin mi yenisini sürmeden önce ?

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
dostum bendede vardı böyle bir sorun sonradan fark ettim laptopun şarj ı azmışbelki seninkide öyle olmuştur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom