Neler Yeni

Laptop garip ping sorunu

BilalGYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bilal
Beyler öncelikle merhaba leptopum gayet iyi oyun bilgisayarı zaten ve daha yeni yani gıcır :). ilk ay ping sorunu yaşamadım ama sonra pc mal oldu ve sürekli oyun zevkime sıçtı ayni wifi ye bağlı diğer pc ve telefonlarda bir şey olmuyor ama benim pc de ping sürekli dalgalı asla sabit değil sonra dedim acaba modemim mi kötü çünkü bayaaa eski bende yeni modem aldım tp-link VR1200 ARCHER ama hala aynı. telefonun internetinden oynayalım dedik ilk 2 hafta güzeldi sonra oda aynı oldu ping dalgalanmaları başladı bu sorun beni gerçekten baya sinirlendiriyor ve galiba bilgisayarı parcalayacam gözünüzün yağını yiyim yardım edin bu arada korsan oyun falan indirmiyorum sadece Steam. zararlı site falanda yok yada zararlı dosya vb.

uydu3

80+ Silver
Laptoplar hakkında pek bir bilgim yok ama içinde wifiye bağlanmayı sağlayan bir donanım oluyor diye biliyorum onda sorun olabilir

BilalGYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bilal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptoplar hakkında pek bir bilgim yok ama içinde wifiye bağlanmayı sağlayan bir donanım oluyor diye biliyorum onda sorun olabilir
Bende öyle düşünüyorum o internet kartını nerde bulabilirim

uydu3

80+ Silver
Bende öyle düşünüyorum o internet kartını nerde bulabilirim
Açıkçası dediğim gibi laptoplar hakkında pek bilgim yok youtubede videoları olması lazım eğer yapamıyacak gibiysen hiç elleme derim bilgisayarcıya vs götür

Bermud4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Ahmet Aydın
Yazılımsal sorun olabilir internetten bakıp düzeltmeyi dene bence hiç olmadı formatlarsın yine düzelmezse wifi kablosunda oynama olabilir kendin açma derim nasıl açılıyor seninki bilmiyorum ama garanti mantıklı gibi

Top Bottom