Neler Yeni

Laptop için anakart önerisi

Kllca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail Arslan
Merhaba arkadaşlar ben aslında pc toplucaktım ve para biriktiyodum ve şuan kenarda 1000 lira civarında param var.Aslında benim laptobum vardı ve çok ısındığı için anakartı bozuldu.İlk başta pc toplayım diye düşünüyodum hatta bilgisayarcıyla anlaştık.3750 tl ye monitör dahil toplucaktık fakat 3750 tllik sistem 5000 tl ye kadar gidiyo dedi.Zaten bende yeni pc ile oynayacağım en yüksek sistem isteyen oyun olarak gta 5 oynuyacaktım.Yani oynayacağım oyunlar gta 5 pubg mobile ets2 ve hoi4 bu oyunlar dışında başka oyun oynucaksam bile gta 5 den daha düşük oyunlar.Ztn ben gta 5 den yeni çıkan oyunları sevmiyom.
Laptop Sistemi
İşlemci:İntel core i5 5200u 2.20ghz 4 çekirdek
Ram:4+2 1333mhz sodimm
Hdd:500gb
Ekran kartı:Amd radeon m330 2gb ve intel hd graphics
Arkadaşlar maalesef anakartın modelini bilmiyom bu sistem ile tek oynayacağım yüksek sistemli oyun gta 5 onun dışındakiler gta 5 den kat ve kat daha düşük cevaplarınızı bekliyorum.

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
başlığı görünce eleştiri falan sandım

HoYeon Jung

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar ben aslında pc toplucaktım ve para biriktiyodum ve şuan kenarda 1000 lira civarında param var.Aslında benim laptobum vardı ve çok ısındığı için anakartı bozuldu.İlk başta pc toplayım diye düşünüyodum hatta bilgisayarcıyla anlaştık.3750 TL ye monitör dahil toplucaktık fakat 3750 tllik sistem 5000 TL ye kadar gidiyo dedi.Zaten bende yeni pc ile oynayacağım en yüksek sistem isteyen oyun olarak gta 5 oynuyacaktım.Yani oynayacağım oyunlar gta 5 PUBG mobile ets2 ve hoi4 bu oyunlar dışında başka oyun oynucaksam bile gta 5 den daha düşük oyunlar.Ztn ben gta 5 den yeni çıkan oyunları sevmiyom.
Laptop Sistemi
Arkadaşlar maalesef anakartın modelini bilmiyom bu sistem ile tek oynayacağım yüksek sistemli oyun gta 5 onun dışındakiler gta 5 den kat ve kat daha düşük cevaplarınızı bekliyorum.
Hocam öncelikle başlığı düzeltir misin?
Sonra ben sizin dediğinizi anlamadım, PC önerisi mi istiyorsunuz?

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Merhaba arkadaşlar ben aslında pc toplucaktım ve para biriktiyodum ve şuan kenarda 1000 lira civarında param var.Aslında benim laptobum vardı ve çok ısındığı için anakartı bozuldu.İlk başta pc toplayım diye düşünüyodum hatta bilgisayarcıyla anlaştık.3750 TL ye monitör dahil toplucaktık fakat 3750 tllik sistem 5000 TL ye kadar gidiyo dedi.Zaten bende yeni pc ile oynayacağım en yüksek sistem isteyen oyun olarak gta 5 oynuyacaktım.Yani oynayacağım oyunlar gta 5 PUBG mobile ets2 ve hoi4 bu oyunlar dışında başka oyun oynucaksam bile gta 5 den daha düşük oyunlar.Ztn ben gta 5 den yeni çıkan oyunları sevmiyom.
Laptop Sistemi
ne istediğini tam anlayamadım bi anlatabilir misin?

Kllca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
Yok bea başlık bulamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kısacası bu laptoba yeni anakart taktırıp kullanabilirmiyim?
Hocam neden yeni anakart takmak istiyorsunuzki oyun açısından farkı olmaz fos falan arttırmaz

Kllca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Derdin ne şimdi? Sistem mi topluyoruz?
Yok şey laptopu yaptırıp kullanabilirmiyim?

Hocam neden yeni anakart takmak istiyorsunuzki oyun açısından farkı olmaz fos falan arttırmaz
Hayır laptop ısındığı için anakartı bozuldu eğer anakartı tamamen giderse yeni anakart taktırıp kullanayımmı?

Hocam ben yukarıda anakart istediğinize dair bir şey göremedim. Başlığa da Laptop için anakart önerisi yazabilirsin.
Teşekkür ederim değiştirdim başlığı.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Yok şey laptopu yaptırıp kullanabilirmiyim?

Hayır laptop ısındığı için anakartı bozuldu eğer anakartı tamamen giderse yeni anakart taktırıp kullanayımmı?
Eğer laptoba uygun anakart bulursanız o anakartı montajlayıp kullanabilirsiniz.
Yanında eğer yoksa tornavide seti ve termal macunda alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,455
Üyeler
156,777
Son üye
İreoooni
Top Bottom