Neler Yeni

laptop monster vs hp victus?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
ozan başaran

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Kasa Topla derim he illa ben laptop alacam diyosan Hem yerli hemde servisleri iyi olduğu için ben monster seçerdim onun dışında işlemcileri karşılaştırdım Intel azda olsa daha iyi tek fark RAM oda 2 sene kadar rahat idare eder 32 gereksiz gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam özelliklerinin iyi olduğuna bakmayın bu bütçeye çok daha iyi laptoplar var. iş ağırlıklı kullanacaksanız bunu önerebilirim https://www.akakce.com/oyun-bilgisa...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,628459109.html
oyun ağırlıklı kullanıcaksanız işlemcinin l3 önbelleği daha yüsek olduğu için bunu önerebilirim https://www.akakce.com/oyun-bilgisa...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,610471029.html
Usta önerdiğin laptop monstera göre 1 nesil daha eski işlemci kullanıyor ve ekranı küçük tek fark RAM oda 32Gb 16 ile aşırı aman aman farkı yok

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
ozan başaran
Kasa Topla derim he illa ben laptop alacam diyosan Hem yerli hemde servisleri iyi olduğu için ben monster seçerdim onun dışında işlemcileri karşılaştırdım Intel azda olsa daha iyi tek fark RAM oda 2 sene kadar rahat idare eder 32 gereksiz gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta önerdiğin laptop monstera göre 1 nesil daha eski işlemci kullanıyor ve ekranı küçük tek fark RAM oda 32Gb 16 ile aşırı aman aman farkı yok
hocam öyle ama monster laptoplar 95 dereceden aşşağı çalışmıyor. monster alsa thermal throttling yiyecek işlemciden faydalanamayacak zaten. monster ve casper laptoplar alınmaz diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Kağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diğer sorularda acer nitro 16 önerilmiş hep. fiyat arakığında daha iyi sanrım?

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yılmaz Hepkorucu
hocam öyle ama monster laptoplar 95 dereceden aşşağı çalışmıyor. monster alsa thermal throttling yiyecek işlemciden faydalanamayacak zaten. monster ve casper laptoplar alınmaz diye düşünüyorum
Pandemide kombi bozulmuştu mis gibi oda sıcacık oluyordu Monster sağolsun onuda düşünmüş çok memnundum

Top Bottom