Neler Yeni

Laptop ram takmaya çekiniyorum

Hope1458

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hope
Arkadaşlar yakın zamanda laptopuma bir ram alacağım daha önce hiç laptop rami takmadım ve lenovonun servisi bize bir tık uzakta olduğu için kendim takmam lazım sizce kendim yapabilirmiyim yani küçük bir hatada bir sıkıntı çıkma ihtimali varmıdır

Shourd

80+ Silver
Arkadaşlar yakın zamanda laptopuma bir ram alacağım daha önce hiç laptop rami takmadım ve lenovonun servisi bize bir tık uzakta olduğu için kendim takmam lazım sizce kendim yapabilirmiyim yani küçük bir hatada bir sıkıntı çıkma ihtimali varmıdır
bende korkmuştum hp müşteri hizmetlerini aramıştım kamera açmıştım yardımcı olmuşlar garanti dışınada çıkmamıştı lenovo müşteri hizmetleri yardım eder mi? bilmiyorum ama ederler muhtemelen

YazılımKafa

80+ Silver
Fazlasıyla kolay bir şey. Önce laptopun güç tuşuna 5 saniye basarak kapat. Sonra arka kapağı aç. Sonra batarya kablosunu çıkar. Sonrasında zaten ramleri takıp, batarya kablosunu yerine takıp kapağı kapatacaksın. 5 dk sürmez. Fazlasıyla basit ve herkesin yapabileceği bir şey

Hope1458

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hope
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yt aç video izle yaparsın ters takamazsın zaten, sorun çıkmaz
yok ters takmak sorun değilde garanti dışına çıkmasından korkuyorum biraz araştırdım sanırım zarar görmediği sürece çıkmıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende korkmuştum hp müşteri hizmetlerini aramıştım kamera açmıştım yardımcı olmuşlar garanti dışınada çıkmamıştı lenovo müşteri hizmetleri yardım eder mi? bilmiyorum ama ederler muhtemelen
sorup öyle yapayım o zaman

Roche

80+ Bronze
yok ters takmak sorun değilde garanti dışına çıkmasından korkuyorum biraz araştırdım sanırım zarar görmediği sürece çıkmıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorup öyle yapayım o zaman
onu müşteri hizmetlerini arayıp sorsan ya?

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Laptop modeli nedir? Bazıları ram yuvalarına özel kapak koyuyorlar belki senin modelinde de öyledir.

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,193