Neler Yeni

Laptop ramden anlayan biri yardım edebilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Serkan
Merhabalar dün laptopum için RAM takviyesi yapıcaktım 8di 16ya yükseltmek için bugün linkteki ürünü sipariş ettim fakat ramı taktığımda görüntü gelmiyordu slot değiştim falan ilk defa ram takmıyorum iyice denedim olmadı ram bozuk olabilir yada yanlış özellikte ram sipariş ettim anlayan biri kontrol edebilir mi

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    97.1 KB · Hit: 29
  • a.png
    a.png
    67.1 KB · Hit: 28
  • s.png
    s.png
    175.5 KB · Hit: 27

TİTAN.

80+ Platinum

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bilgisayar üzerindeki ram 2666 mhz cl17 bu aldığın 2400 cl17 XMP kapatıp denedin mi ? İlk bu rami tak tek olarak görüntü geliyor mu dene sonra eski ramini tak muhtemelen öyle gelebilir.

QRuder

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklemeyi unutmuşum linki hocam
n11 deki ürünler sıfır mıydı ikinci eller de var mıydı gittigidiyor öyleydi n11 öylemi biliyomusunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar üzerindeki ram 2666 mhz cl17 bu aldığın 2400 cl17 XMP kapatıp denedin mi ? İlk bu rami tak tek olarak görüntü geliyor mu dene sonra eski ramini tak muhtemelen öyle gelebilir.
Hocam tek orjinalini çıkartıp yeni ramı taktım görüntü gelmedi sonra orjinalini taktım görüntü bu sefer geldi sanırım yanlış ram aldım yada bozuk

n11 deki ürünler sıfır mıydı ikinci eller de var mıydı gittigidiyor öyleydi n11 öylemi biliyomusunuz?Tam olarak bilmiyorum hocam geldiğinde ürünü koruyu kapak kısmında ufak çizik vardı ikinci el sanırım

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam tek orjinalini çıkartıp yeni ramı taktım görüntü gelmedi sonra orjinalini taktım görüntü bu sefer geldi sanırım yanlış ram aldım yada bozuk
Tek yeni ramle görüntü gelmediyse sıkıntılı olabilir.

Top Bottom