Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop şarj olmama

İnternet kafeci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Xd x
Merhabalar bu sabah kalktığımda laptopum şarj olmadı durduk yere bu sabaha kadar güzel bir şekilde çalışıyordu şimdi şarjı bitti kapandı napacagimi bilmiyorum

İnternet kafeci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Xd x
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiziksel darbeye gerek yok cızırtı falan varsa bozulmuş olabilir Temassızlık olabilir şarj kablosunda
Ama şey dikkatimi çekti normalde prize taktigiimda elektrik çıkardı şimdi hiç bir şey olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiziksel darbeye gerek yok cızırtı falan varsa bozulmuş olabilir Temassızlık olabilir şarj kablosunda
Hocam şimdi aklıma geldi normal bir şey mi bilmiyorum ama adaptör den yani kokusu gibi bir şey geliyor

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Ama şey dikkatimi çekti normalde prize taktigiimda elektrik çıkardı şimdi hiç bir şey olmuyor

Hocam şimdi aklıma geldi normal bir şey mi bilmiyorum ama adaptör den yani kokusu gibi bir şey geliyor
O zaman kısa devre olmuştur adaptörde benim adaptöründe ömrü azaldıgı için cızırtı geliyor bi önceki patlamıştı içinden duman çıkmıstı garantiye gönderdim adaptörü değiştirip tekrar deneyin

İnternet kafeci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Xd x
O zaman kısa devre olmuştur adaptörde benim adaptöründe ömrü azaldıgı için cızırtı geliyor bi önceki patlamıştı içinden duman çıkmıstı garantiye gönderdim adaptörü değiştirip tekrar deneyin
Garanti yokta hocam bana ucuz yan sanayi bı Asus şarj aleti onerebilirmisin

Benimki kabloyla Birleşik Asus olduğu icin

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Garanti yokta hocam bana ucuz yan sanayi bı Asus şarj aleti onerebilirmisin

Benimki kabloyla Birleşik Asus olduğu icin
Valla illa Asus olması gerekmez Sony orjianl apatörümü 9 yıl kullandım.yan sanayi aynı giriş çıkış voltajına sahip olan bir adaptör aldım S-link markasının onu kullanıyorum garantiyle değiştirip değiştirip

İnternet kafeci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Xd x
Valla illa Asus olması gerekmez Sony orjianl apatörümü 9 yıl kullandım.yan sanayi aynı giriş çıkış voltajına sahip olan bir adaptör aldım S-link markasının onu kullanıyorum garantiyle değiştirip değiştirip
Asus olsun demiyorum ztn uyumlu olsun yeter hocam

Top Bottom