Neler Yeni

Laptop sürekli yeniden başlıyor

Vitov2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk
1 saat önce bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda unknow hard eror hatası aldım ve bilgisayar kayıt defteri düzenleyicisini açmak için izin istedi verdim yeniden başladı açıldığında güvenli moddaydı internetteki bazı yöntemleri denedim hiç bir sorun bulmadı en son olarak biligisayarı eski bir tarihe tekrar yükledim ama sorun çözülmedi ve daha kötü oldu ve sürekli olarak kayıt defterini açmak istiyor izin versemde vermesemde yeniden başlıyor önerilerinizi bekliyorum teşekür ederim sevgiler saygılar 😊

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Hatayı pek anlayabilmiş değilim ama format ile çözülecek bir şey.

Vitov2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk hata system unknow hard error du o düzeldi sanırım şimdi sürekli olarak kayıt defteri düzenleyicisini açmak istiyor. Formatın çözemediği hiç bişey yoktur ama formatsız çözümler gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 saat önce bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda unknow hard eror hatası aldım ve bilgisayar kayıt defteri düzenleyicisini açmak için izin istedi verdim yeniden başladı açıldığında güvenli moddaydı internetteki bazı yöntemleri denedim hiç bir sorun bulmadı en son olarak biligisayarı eski bir tarihe tekrar yükledim ama sorun çözülmedi ve daha kötü oldu ve sürekli olarak kayıt defterini açmak istiyor izin versemde vermesemde yeniden başlıyor önerilerinizi bekliyorum teşekür ederim sevgiler saygılar 😊
Bir şekilde masa üstüne ulaştım ve denetim masası/başlangıçta/ bölümünde benim izin vermediğim bir uygulama vardı devre dışı bıraktım , ve şuan Windows virüs taraması başlattım

Ekler

• 15874192576517801965385205669137.jpg
    15874192576517801965385205669137.jpg
    1.8 MB · Hit: 51
Top Bottom