Neler Yeni

laptop wifi a bağlanmıyor

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
arkadaşlar laptopu garantiye gönderdim batarya değişti geldiğinde saat falan otomatik eşlenmemişti evdeki modemin wifi sine bağlanmıyor şuan saati otomatik düzeltte bastım telefonun erişim noktasından açtığım wifi a bağlanıyor telefondan evin modemine sıkıntısız bağlanıyorum 2.4ghz ve 5ghz ayrı olarak var telefondan ve televizyondan sıkıntısız bağlanıyorum modem keenetic extra dsl şimdi laptop yeri geliyor bu ağa bağlanılamıyor diyor yeri geliyor şifre istiyor giriyorumn foğru şekilde doğrulanıyor ve bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor bu ağa bağlanılamıyor diyor ve wifi lerin göründüğpü yerde en aşağıda gizli ağ diye bişe var bu benim modemimden geliyor belli çünkü daha yakın bi modem yok ve gizli ağ kendi modemimle aynı güçte çekiyor çözüm bulamadım acaba sıkıntı nedir yardımcı olurmusunuz sinir küpü oldum saat geç olduğu içinde servisi arıyamıyorum şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@WörWind yardımcı olabilirmisin sen bilmiyorsan kim yardımcı olabilir biliyorsundur yönlendirebilirmisin sana zahmet

Ekler

• resim_2024-01-17_215244796.png
    resim_2024-01-17_215244796.png
    25.5 KB · Hit: 34
  • resim_2024-01-17_215259720.png
    resim_2024-01-17_215259720.png
    21.5 KB · Hit: 25
  • resim_2024-01-17_215321245.png
    resim_2024-01-17_215321245.png
    26.3 KB · Hit: 28
  • resim_2024-01-17_215400623.png
    resim_2024-01-17_215400623.png
    21.7 KB · Hit: 28
Laptop marka modelini aratarak kendi sitesinden wifi sürücüsü indirin kendi sitesinden indirin dememin sebebi bendede aynı sorun vardı yalnızca kendi sitesindeki sürücü düzgün çalışıyordu ama genede güncel sürücüyüde deneyin.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop marka modelini aratarak kendi sitesinden wifi sürücüsü indirin kendi sitesinden indirin dememin sebebi bendede aynı sorun vardı yalnızca kendi sitesindeki sürücü düzgün çalışıyordu ama genede güncel sürücüyüde deneyin.
hocam sürücü günceldi aslında garantiye göndermeden önce sorun yaşamıyodum pil değişti sadece sürücüyle alakalı sıkıntın olmuş olabilirmi
hemen bi deneyeyim

temiz kurulummu yapmam gerekir

hocam sürücü günceldi aslında garantiye göndermeden önce sorun yaşamıyodum pil değişti sadece sürücüyle alakalı sıkıntın olmuş olabilirmi
hemen bi deneyeyim

Garantiye durumu bildirebilirsiniz onların hatası gibi duruyor ve şunu soracağım telefona bağlandıktan sonra normal wifiye bağlanıncada gene aynı sorunu yaşıyor musun?

hemen bi deneyeyim

Temiz kurulumda yapabilirsiniz ama garantiye durumu bildirmeniz daha iyi olur.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Garantiye durumu bildirebilirsiniz onların hatası gibi duruyor ve şunu soracağım telefona bağlandıktan sonra normal wifiye bağlanıncada gene aynı sorunu yaşıyor musun?

Temiz kurulumda yapabilirsiniz ama garantiye durumu bildirmeniz daha iyi olur.
hocam şuan telefonun erişim noktasından yazıyorum laptoptan sıfır sıkıntı ama evin wifi sine bağlanamıyorum garantiyel bi, konuşucam en son

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
yokmu yardım edebilecek arkadaşlar modeme güncelleme bile yaptım yine aynı durum

hp nin kendi uygulamasından ağ sorunlarını falan gidermeye çalışıyorum sanki o wifi ağlarında sorun varmış gibi gösteriyor

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Kimse yokmu yardım edicek laptopa format attım wifi driverlarını bile sildim firmattan sknra ethernet kablosu ile baglanıp güncellemeleri yaptım ilk başta bikere bağlandı 2 3 dk sonra tekrar aynı şekil kendiliğinden koptu ve tekrar bağlanamıyorum

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,462
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
arkadaşlar laptopu garantiye gönderdim batarya değişti geldiğinde saat falan otomatik eşlenmemişti evdeki modemin wifi sine bağlanmıyor şuan saati otomatik düzeltte bastım telefonun erişim noktasından açtığım wifi a bağlanıyor telefondan evin modemine sıkıntısız bağlanıyorum 2.4ghz ve 5ghz ayrı olarak var telefondan ve televizyondan sıkıntısız bağlanıyorum modem keenetic extra dsl şimdi laptop yeri geliyor bu ağa bağlanılamıyor diyor yeri geliyor şifre istiyor giriyorumn foğru şekilde doğrulanıyor ve bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor bu ağa bağlanılamıyor diyor ve wifi lerin göründüğpü yerde en aşağıda gizli ağ diye bişe var bu benim modemimden geliyor belli çünkü daha yakın bi modem yok ve gizli ağ kendi modemimle aynı güçte çekiyor çözüm bulamadım acaba sıkıntı nedir yardımcı olurmusunuz sinir küpü oldum saat geç olduğu içinde servisi arıyamıyorum şimdiden teşekkürler.

@WörWind yardımcı olabilirmisin sen bilmiyorsan kim yardımcı olabilir biliyorsundur yönlendirebilirmisin sana zahmet
@Kürşat Kütükçü @HacıSOFU yardımcı olabilir belki hocam. Maalesef benim bilgim yok. Garantiyle iletişime geçtiniz mi?

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Top Bottom