Neler Yeni

Yardım LAPTOPUM 95° DE ÇALIŞIYOR YARDIM EDİN

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Atakan AKTAŞ
hocam dediğin gibi oyuncu laptopu değil. netflixte film izleyeyim, 2-3 internet sitesinde gezineyim laptopu. bu yüzden soğutma sistemi de çok düşük. havalar ısınmaya başladı, bu yüzden sıcaklıkların artması normal. laptopun direkt altını kapatacak şekilde masaya koyup oynuyorsan bir laptop standı veya soğutucu alabilirsin. fanlar genelde altta olduğu için laptopu biraz yukarıda tutarsan daha kolay hava akışı sağlanır ve çok ısınmaz. ha şöyle bir gerçek de var, soğutucu da alsan 95 den 60 a düşmeyecek. 10-15 derece max anca düşer. ofis laptoplarıyla en fazla dizi, film için termal macunlarını oyuncu laptopları gibi her yıl yenilemeye gerek olmuyor. fakat sen oyun oynadığın için yenilemeni öneririm. internetten videolar izleyerek çözersin. olmadı buraya yeni konu aç ne kadar macun sürmeliyim nasıl sürmeliyim vs diye yardımcı olurlar
hocam laptopun 3 tane modu var lenovonun programında güç tasarruflu mod , akıllı soğutma ve performans ben oyunu performansda daha iyi soğutacağı için o moddda oynuyordum dediğim gibi 95 lere çıkıyordu bi kere akıllı soğutmada oynayayım dedim şuan max75 daha üstü yok çok saçma değil mi performans da daha iyi soğutma performansı sergilediğini söylüyor ama daha çok ısınıyor her neyse burası böyle bide zaten 2 3 santim yukarıda kullanıyorum hocam 4 köşesine alt kısıma silgi koydum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,056
Üyeler
156,270
Son üye
Beko52
Top Bottom