Neler Yeni

Öneri laptopun bataryası bozukken kullanırsam sorun olurmu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Doruk Palaz
laptopumun bataryası bozuk. ama şarjda çalışıyor. batarya bozukken şarjda kullanırsak bildiğim kadarıyla bir süre sonra ekran kartı gidiyor. bu şekilde şarjda oyun oynarsam ekran kartı ne kadar sürede gider? laptopumun modeli msı gp76 11ug.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
laptopumun bataryası bozuk. ama şarjda çalışıyor. batarya bozukken şarjda kullanırsak bildiğim kadarıyla bir süre sonra ekran kartı gidiyor. bu şekilde şarjda oyun oynarsam ekran kartı ne kadar sürede gider? laptopumun modeli msı gp76 11ug.
Bir sıkıntı olmaz zaten batarya takılıyken şarjda kullanırsanızda aynı şey hiçbir zararı yok

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Elektrik dalgalanmalarına karşı savunmasız kalır batarya olmayınca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
Bir şey olmaz benim laptobumun bataryası bozuktu çıkardım öyle kullanıyorum şu ana kadar da hiçbir sıkıntı olmadı.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Doruk Palaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Flamesa

80+ Silver
Laptopun garantisi yokmu neden garantiye vermediniz? Ben olsam riske atmazdım öyle bir laptopu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Doruk Palaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopun garantisi yokmu neden garantiye vermediniz? Ben olsam riske atmazdım öyle bir laptopu.
Laptopu haziran ayında aldım yani daha çok yeni ama ben kıbrısta yaşıyorum. Ve türkiyeye götürmem için uçağa binmem gerek fakat bu döönemde binmek istemiyorum. Seneye yaza kadar böyle kullanıp seneye garantite vermeyi düşünüyorum. Belki vakalar azalır:D

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,333
İsim
Emre Yılmaz
Bir şey olmaz benim laptobumun bataryası bozuktu çıkardım öyle kullanıyorum şu ana kadar da hiçbir sıkıntı olmadı.
aynı şekilde eskisi laptopumu da uzun süreler öyle kullandım. Zaten pil 10 saniye gidiyordu :kekw:. Ben de ağırlık yapmasın bari diye çıkarttım komple

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,925
Üyeler
138,444
Son üye
nakkaf
Top Bottom