Neler Yeni

Laptopun Sıfır Olduğu Nasıl Anlaşılır

yasin1009

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Özdurmuş
Arkadaşlar merhaba. Bundan 5 gün önce asus rog strix g16 g614jı marka laptopum elime geçti ve kullanmaya başladım sıfır olarak satın aldım cihazın kutusundaki asus bandrolü hasarsızdı kutusu da aynı şekilde her şey yolundaydı şarj adaptörünün üzerindeki jelatinler de tamdı fakat adaptörün üzerindeki rog logosunda çizik şeklinde birkaç iz gördüm ve pek önemsemedim cihazda hiçbir şey yoktu her şey olması gibiydi şarj kablosu içindeki belgeler her şey tamdı bu şarj adaptörünün üzerindeki iz normal midir? bir de cihazı armoury crate üzerinden kaydetmek istediğimde bu seri numarası zaten kayıtlı uyarısı alıyorum.
cihaza ne olur ne olmaz diye Hard Disk Sentinel uygulamasını indirdim ben bilgisayarı yoğun şekilde kullandım 5 gün boyunca güç açma süresi 1 gün 4 saat çıktı bu değerin normal olduğunu düşünüyorum yazılmış toplam veri ise 1474 gb çıktı baya bir oyun indirip sildim internet hızlı olduğundan. bilgisayar sıfır mıdır? kayıt hatası neden alıyorum ve sıfır olduğunu anlamanın başka yolları varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,879
Üyeler
155,489
Son üye
Ggarin
Top Bottom