Neler Yeni

Lazer yazıcının toneri bitti. İnternetten kendim toner tozunu nasıl alabilirim?

Squex

80+ Silver
Brother HL-1211w yazıcım var. Toneri en son bir kaç ay önce bitmişti ve 75 tl mi 50tlye mi ne doldurmuştum şimdi en az iki katını alır adam benden. Direk internette satılıyor bu tonerlerden? İnternete toner yazınca sanırım bu aparatı ile geliyor benim ona ihtiyacım yok sadece toza ihtiyacım var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
talip başyiğit
kendin toner tozu aldığında ya da muadil toner kullandığında, yazıcının fırın bölümünü bozarsın, fırın bozulduğunda yeni yazıcı alsan daha iyi olur. sebebine gelecek olursak, toner tozunun içinde mıknatıs var, fırın içerisinde antistatik görevi görüyor ve tozun fırına yapışmamasını sağlıyor, muadillerde mıknatıs olmadığı ve yapamadıkları için toner tozu her zaman fırında birikme yapıyor ve belirli zaman sonrası ciyuv.

Squex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendin toner tozu aldığında ya da muadil toner kullandığında, yazıcının fırın bölümünü bozarsın, fırın bozulduğunda yeni yazıcı alsan daha iyi olur. sebebine gelecek olursak, toner tozunun içinde mıknatıs var, fırın içerisinde antistatik görevi görüyor ve tozun fırına yapışmamasını sağlıyor, muadillerde mıknatıs olmadığı ve yapamadıkları için toner tozu her zaman fırında birikme yapıyor ve belirli zaman sonrası ciyuv.
270 tl diyor orjinaline. Yıllardır bu şekilde kullanıyorum zaten bir sorunum olmadı ama haklısın bir şey diyemem. Peki bu yazıcı toner doldurulur yazan dükkanlardan da doldurunca dediğin şey yine oluyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
talip başyiğit
yine olur. orjijnal kullan. fırın bozulursa yeni yazıcı almak zorunda kalırsın.

Top Bottom