Neler Yeni

League Of Legends Fps sorunu

Jweki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Türk
Herkese selam dostlarım bazen league of legends de oyuna girdiğimde fps 15 20 oluyor sistemsel değil yani fps düşüklüğü sınırlama koymasam 300 civarında bilgisayarı formatladıktan sonra nedense böyle bir sorun olmaya başladı bazen oyuna girdiğimde böyle fps düşük oluyor sanki çerçeveli modda da arka plandaymış gibi anlayanlar vardır inşalalh söylemek istediğimi tam ekrandan çıkarıp pencereli yapıyorum fps sorunu geçiyor sonra tekrar tam ekran yapıyorum düzeliyor sebebi nedir bilen varsa yardım edebilir mi sihirdar vadisi oynarken bazen alt+tab yapıyorum discorda bakmak için mesela bakıyorum gene fps düşmüş tekrardan pencereliye falan alıyorum öyle düzeliyor umarım anlata bilmişimdir ya

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Driverlar güncel mi?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Tam bilmiyorum internetten bakman lazım sorun şu olabilir. Windows otomatik olarka senin kullandığın program daha akıcı olsun diye arkadaki programların fps'sini kilitliyor. Lolde de sen alt tab attığında fps kilitlemeyi açıyor sonra bir sebepten ötürü kapatmıyor olabilir. İnternet bakın ben de bilmiyorum alt tab yapınca fps kilitlemeyi lol için kaldırın bakalım olacak mı?

Jweki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam bilmiyorum internetten bakman lazım sorun şu olabilir. Windows otomatik olarka senin kullandığın program daha akıcı olsun diye arkadaki programların fps'sini kilitliyor. Lolde de sen alt tab attığında fps kilitlemeyi açıyor sonra bir sebepten ötürü kapatmıyor olabilir. İnternet bakın ben de bilmiyorum alt tab yapınca fps kilitlemeyi lol için kaldırın bakalım olacak mı?
Deneyelim bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
Benim bi arkadaşımda da oluyordu lol skini silince düzeldi eğer varsa silip dene bi derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,704
Üyeler
140,539
Son üye
budala31
Top Bottom