Neler Yeni

League of Legends FPS sorunu

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
arkadaşlar pc ye format attıktan sonra league of legends da alt tab atınca fps aniden 200 den 120 ye düşüyor bir kere daha alt tab atınca 60 oluyor sonra 45 e sabitleniyor ve oyun oynanamaz bir hal alıyor oyunu pencere moduna alınca fps düzeliyor ama pencere modunda oynamak da aşırı kötü lütfen yardımcı olur musunuz bu konu hakkında ne yaptıysam düzelmedi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Kerem Çavuş
aynı şey bana da olmuştu sonra bi anda geçti alt tabdan sonra alt enter yapmam gerekiyodu her seferinde anca öyle düzeliyodu

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı şey bana da olmuştu sonra bi anda geçti alt tabdan sonra alt enter yapmam gerekiyodu her seferinde anca öyle düzeliyodu
basit bir sıkıntı gibi duruyor ama bir türlü çözemiyorum o sinir etti beni kendi kendine de düzelmiyor 3 gün oldu :&

Walhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
burak
bu sorun banada olmuştu monitörünün hz değerini kontrol edermisin bi benimde alt tab atınca fps düşüyodu siyah ekranda 2 sn bekletiyodu monitörün 60hz de düştüğünü farketmiştim

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sorun banada olmuştu monitörünün hz değerini kontrol edermisin bi benimde alt tab atınca fps düşüyodu siyah ekranda 2 sn bekletiyodu monitörün 60hz de düştüğünü farketmiştim
baktım da şu an hz değeri 120 normal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,831
Üyeler
156,844
Son üye
TheMoonEren
Top Bottom