Neler Yeni

League of Legends'da Ban Sistemi Hakkında

aras0p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ARAS YILMAZ
Merhabalar! Yakın zamanda istemeden çok kötü oynadığım bir League of Legends oyununda bilerek beslemek başlığı altında 14 günlük bir uzaklaştırma aldım, ve bu süre bu akşam tamamlanacak. Öğrendim ki 14 günlük bu uzaklaştırmanın sonrasında alacağım ceza kalıcı bir uzaklaştırma olacakmış. Malum bazı talihsizlikler yaşanabiliyor: oyun içindeyken internet/elektriğin kesilmesi, aynen bu şekilde bilerek beslemekten ceza almak vb. Bunlar olursa da hesabımın kalıcı uzaklaştırılmasını istemem açıkçası :D Acaba, örnek veriyorum 3 ay - 4 ay gibi süreler boyunca herhangi bir kural ihlali yapmazsam, bu ceza sayacı sıfırlanıyor mu? Yani bu süre ardından yaptığım kural ihlali kalıcı uzaklaştırma yerine daha hafif cezalar olarak bana geri dönüş yapabilir mi? Yoksa ne kadar süre boyunca kural ihlal etmezsem etmeyeyim sonraki cezam sürekli kalıcı yasak mı olacak? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler. Kolay gelsin!

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,118
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Merhabalar! Yakın zamanda istemeden çok kötü oynadığım bir League of Legends oyununda bilerek beslemek başlığı altında 14 günlük bir uzaklaştırma aldım, ve bu süre bu akşam tamamlanacak. Öğrendim ki 14 günlük bu uzaklaştırmanın sonrasında alacağım ceza kalıcı bir uzaklaştırma olacakmış. Malum bazı talihsizlikler yaşanabiliyor: oyun içindeyken internet/elektriğin kesilmesi, aynen bu şekilde bilerek beslemekten ceza almak vb. Bunlar olursa da hesabımın kalıcı uzaklaştırılmasını istemem açıkçası :D Acaba, örnek veriyorum 3 ay - 4 ay gibi süreler boyunca herhangi bir kural ihlali yapmazsam, bu ceza sayacı sıfırlanıyor mu? Yani bu süre ardından yaptığım kural ihlali kalıcı uzaklaştırma yerine daha hafif cezalar olarak bana geri dönüş yapabilir mi? Yoksa ne kadar süre boyunca kural ihlal etmezsem etmeyeyim sonraki cezam sürekli kalıcı yasak mı olacak? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler. Kolay gelsin!
Takdir seviyesi bu yüzden var, takdir seviyeni yükseltmeye bak

aras0p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ARAS YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takdir seviyesi bu yüzden var, takdir seviyeni yükseltmeye bak
Anladım. Oyunu çok uzun süredir oynamıyorum, yeniyim diyebilirim. Takdir seviyeme nasıl bakabilirim? Onu nasıl yükseltebilirim? Ve takdir seviyem normal bir düzeye geldiğinde bir sonraki uzaklaştırmam kalıcı olmak yerine daha hafif olacak yani, yanlış anlamıyorum değil mi?

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Furkan
Anladım. Oyunu çok uzun süredir oynamıyorum, yeniyim diyebilirim. Takdir seviyeme nasıl bakabilirim? Onu nasıl yükseltebilirim? Ve takdir seviyem normal bir düzeye geldiğinde bir sonraki uzaklaştırmam kalıcı olmak yerine daha hafif olacak yani, yanlış anlamıyorum değil mi?
profilinde sol altta yazar

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,118
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Evet, takdir seviyen 2 ve üzerindeyse alacağın cezalar perma ban yerine uzaklaştırma lp cezası vb. daha hafif cezalara döner. Profilim kısmında sol en aşağıda liginizin sağında bulunur takdir seviyeniz

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
14 günden sonra 30 gün yiyorsun ve cezalar kalıcı olmadığı sürece her sezon sıfırlanıyor

aras0p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ARAS YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
profilinde sol altta yazar
Evet, takdir seviyen 2 ve üzerindeyse alacağın cezalar perma ban yerine uzaklaştırma lp cezası vb. daha hafif cezalara döner. Profilim kısmında sol en aşağıda liginizin sağında bulunur takdir seviyeniz
14 günden sonra 30 gün yiyorsun ve cezalar kalıcı olmadığı sürece her sezon sıfırlanıyor
Hepinize çok teşekkür ederim. Peki takdir seviyemi nasıl yükseltebilirim?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,214
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Aynı dönem içerisinde bunu devamlı olarak yapmadığın sürece bir şey olmaz. Oyunlarda bol bol honor topla sicilin düzelsin :D

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,118
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hepinize çok teşekkür ederim. Peki takdir seviyemi nasıl yükseltebilirim?
Takım arkadaşlarından oyun sonu takdir alman lazım, 'gg <3, iyi lider vs.'. Oyunlarda afk kalma, iyi performans sergile, chat yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı dönem içerisinde bunu devamlı olarak yapmadığın sürece bir şey olmaz. Oyunlarda bol bol honor topla sicilin düzelsin :D
Abi hayranımsın seviliyosun

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak

aras0p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ARAS YILMAZ
Takım arkadaşlarından oyun sonu takdir alman lazım, 'gg <3, iyi lider vs.'. Oyunlarda afk kalma, iyi performans sergile, chat yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi hayranımsın seviliyosun
oyun sonunda honor atmaları lazım
Peki öyle yapayım. Bir de midde yetenek gerektire karakterler oynayıp feedlemeyi de bıraksam iyi olacak :D Hepinize yanıtlarınız için çok teşekkür ederim, iyi günler!

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,118
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Peki öyle yapayım. Bir de midde yetenek gerektire karakterler oynayıp feedlemeyi de bıraksam iyi olacak :D Hepinize yanıtlarınız için çok teşekkür ederim, iyi günler!
Yone öneririm veya zed, güçlü ve basit çarlar

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Top Bottom