Neler Yeni

Lenovo IdeaPad Gaming 3 i5-12450H RTX3050 Ti alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Bıçkı
Bütçe
23000
Üniversite öğrencisi olduğum için araştırmalarımda kullanacağım ve arada sırada FIFA, Valorant, CS, FM tarzı oyunlara gireceğim bir laptop arıyordum. Huawei Matebook D16 i7 12700H de karar kılsam da mevcut seçimde oyunlardan feragat edeceğimin farkındayım. Aşağı yukarı aynı fiyatta Lenovo Gaming laptopu da diğer seçeneğim olarak belirledim. Ancak hala pek emin değilim. Lenovo IdeaPad Gaming 3 sizce iyi bir seçenek midir? Ek olarak önerebileceğiniz laptoplar var mıdır?

Huawei Matebook D16.
https://www.hepsiburada.com/huawei-...A1OP-XKBho12W_-5JPLRm8ZpPkYCTzMBoCloMQAvD_BwE
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7

Alıntıla Cevapla

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Bıçkı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki Lenovo karşısında bunu önermenizin sebebi ekran kartı watt değeri mi yoksa başka bir nedeni daha var mı? Ayrıca herhangi bir basit ofis bilgisayarı almaktansa üzerine biraz daha koyup bu ayarda gaming ürün almak sizce daha mantıklı mı?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Peki Lenovo karşısında bunu önermenizin sebebi ekran kartı watt değeri mi yoksa başka bir nedeni daha var mı? Ayrıca herhangi bir basit ofis bilgisayarı almaktansa üzerine biraz daha koyup bu ayarda gaming ürün almak sizce daha mantıklı mı?
Lenovo tasarım olarak iyi değil o yüzden
Evet hedef oyun ise kesinlikle üstüne koyup gaming bir laptop alınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Bıçkı
Lenovo tasarım olarak iyi değil o yüzden
Evet hedef oyun ise kesinlikle üstüne koyup gaming bir laptop alınız
Yani tasarım benim açımdan aman aman fark etmiyo zaten. Lenovo içime sinen bir marka olduğu için gaming serisine baktım ve soğutma sisteminin iyi olduğu sonucunu çıkardım ayrıca rtx 3050ti bulunan diğer laptoplara nispeten watt değerinin bi tık daha yüksek olması beni kendisine çeken bir özellik oldu. Eğer tasarım haricinde gözle görülür bi sıkıntı yoksa lenovo tercih edeceğim sanırım.

TİTAN.

80+ Platinum
Üniversite öğrencisi olduğum için araştırmalarımda kullanacağım ve arada sırada FIFA, Valorant, CS, FM tarzı oyunlara gireceğim bir laptop arıyordum. Huawei Matebook D16 i7 12700H de karar kılsam da mevcut seçimde oyunlardan feragat edeceğimin farkındayım. Aşağı yukarı aynı fiyatta Lenovo Gaming laptopu da diğer seçeneğim olarak belirledim. Ancak hala pek emin değilim. Lenovo IdeaPad Gaming 3 sizce iyi bir seçenek midir? Ek olarak önerebileceğiniz laptoplar var mıdır?

Huawei Matebook D16.
https://www.hepsiburada.com/huawei-...A1OP-XKBho12W_-5JPLRm8ZpPkYCTzMBoCloMQAvD_BwE
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7

Alıntıla Cevapla
Lenovo öneririm kasa kalitesi olarak aceri gömer
İşlemci olarak çok minimal farklar var
Yani tasarım benim açımdan aman aman fark etmiyo zaten. Lenovo içime sinen bir marka olduğu için gaming serisine baktım ve soğutma sisteminin iyi olduğu sonucunu çıkardım ayrıca rtx 3050ti bulunan diğer laptoplara nispeten watt değerinin bi tık daha yüksek olması beni kendisine çeken bir özellik oldu. Eğer tasarım haricinde gözle görülür bi sıkıntı yoksa lenovo tercih edeceğim sanırım.
Lenovo tercih etmen en iyi seçenek olabilir

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Harun Önder
arkadaşımda aynı modelin r7 5800h rtx 3050ti modeli var, alınır gayet güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Bıçkı
Lenovo öneririm kasa kalitesi olarak aceri gömer
İşlemci olarak çok minimal farklar var

Lenovo tercih etmen en iyi seçenek olabilir
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşımda aynı modelin r7 5800h rtx 3050ti modeli var, alınır gayet güzel.
İşlemci olarak intel düşünüyorum. Forumda okuduklarım ve bazı incelemelerde laptoplarda hala intelin bayağı önde olduğu söyleniyor.

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Harun Önder
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci olarak intel düşünüyorum. Forumda okuduklarım ve bazı incelemelerde laptoplarda hala intelin bayağı önde olduğu söyleniyor.
benim arkadaşım için amd daha mantıklı olduğu için amd aldırdım.

Top Bottom