Neler Yeni

Öneri Lenovo İP3 almaya değer mi?

barisflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum büyük ihtimalle alacağım nitro 5 öneriyorlar çok fazla ama bir ton kronikle beraber geliyormuş önce onu alacaktım sonra buna karar kıldım büyük bir ihtimalle alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet
Dostum büyük ihtimalle alacağım nitro 5 öneriyorlar çok fazla ama bir ton kronikle beraber geliyormuş önce onu alacaktım sonra buna karar kıldım büyük bir ihtimalle alacağım.
acer bilmiyorum fakat lenovonun bu modeli gayet güzel oyun testlerine baktım işlemci valorantta 71 derecelerde takılıyor ekran kartı deseniz 90w.Görüntüsü de gayet hoş.

barisflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Çakmak
Aynı satıcıdan mı bakıyorsunuz? Bir ramı kendi eklemiş sanırım garantiye zararı yok dediler ama bilemedim

soul

80+ Silver
Bunu öneriyorum. Bir sorun yaşamazsın.

Mesaj otomatik birleştirildi:

acer bilmiyorum fakat lenovonun bu modeli gayet güzel oyun testlerine baktım işlemci valorantta 71 derecelerde takılıyor ekran kartı deseniz 90w.Görüntüsü de gayet hoş.
Ekran kartı 90w ise alınır ama işlemci olarak biraz geride.

barisflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Çakmak
Acere pek bakmıyorum ama benim linkimdeki daha iyi değil mi? ve trendyol olması lazım maalesef peşine taksit yapan tek yer orası

barisflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Çakmak

soul

80+ Silver
Hocam 90w lakin okul rdr2 ve kız arkadaşım sims oynayacak genel dizi film ve okul odaklı zaten
O zaman karar sana kalmış. İkiside iyi ama acerin işlemcisi daha iyi. Lenovo yine alınabilir yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet
O zaman karar sana kalmış. İkiside iyi ama acerin işlemcisi daha iyi. Lenovo yine alınabilir yani.
hocam ben bunu 4 sene yurtta kullanacağım mühendislik okuyorum işlemci biraz korkuttu geri kalan hoşuma gitti ama.Şu an bilgisayarımda 3000g işlemci 1660 super ekran kartı var.Daha iyi performans alacağım kesin.

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

barisflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Çakmak
hocam ben bunu 4 sene yurtta kullanacağım mühendislik okuyorum işlemci biraz korkuttu geri kalan hoşuma gitti ama.Şu an bilgisayarımda 3000g işlemci 1660 super ekran kartı var.Daha iyi performans alacağım kesin.
Hocam ben de ödev falan yaparım diye alıyorum ama benim için yeterki olur gibi duruyor siz birde 5600H sistem bakın isterseniz ama 90w 3050ti bu fiyata pek çıkmaz gbi duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet
Hocam ben de ödev falan yaparım diye alıyorum ama benim için yeterki olur gibi duruyor siz birde 5600H sistem bakın isterseniz ama 90w 3050ti bu fiyata pek çıkmaz gbi duruyor
hocam 90w olmasını geçin 3050 ti yok ki 20 k ya bundan daha iyi işlemcili bu fiyata bu oluyor.

Top Bottom