Neler Yeni

Çözüldü✓ lenovo ıp3 gaming mi hp victusmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hüseyin alperen çakmak
arkadaşlar merhaba
23-24k bandında laptop arıyorum birkaç gün içerisinde alacağım benim pek bilgim yok ama kendi çapımda araştırdığımda sanırım benim bütçeme gelen en iyi laptop bu lenovo ıp3
fakat bu laptobun çok olmusuz yorumu var onun yerine bu hp victusumu alsam diye düşünüyorum
beni ip3 e çeken şeylerden biride ddr5 rami olması haberiniz olsun bilgili arkadaşlar yarfçdımcı olursa çok sevinirim

coldplay

80+ Bronze
ideapad tabii ki işlemcisi daha güncel rtx3050 6500m karta göre daha ön planda nvidia daha çok tercih edilir wuxga 165hz ekran da artı ve 16" lenovo kısaca ideapad seç

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hüseyin alperen çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ideapad tabii ki işlemcisi daha güncel rtx3050 6500m karta göre daha ön planda nvidia daha çok tercih edilir wuxga 165hz ekran da artı ve 16" lenovo kısaca ideapad seç
ideapaddeki olumsuz yorumlar beni çok kaygılandırdı bidaha lenovo almam vs yazmışlar ve kargosuda kötü demişler bu fiyatlara aynı laptobu farklı sitelerde bulamadım bu fiyatlara başka bir akternatif varmıdır hocam yada halen bunu almalımıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu biraz eski bi laptop değilmi hocam ayrıca rami 8 gb oynayacağım oyunlar çok ağır şeyler değil ama uzun ömürlü bi laptop istiyorum açıkçası

Emsal

80+ Silver
Biri 3050ti ekran kartlı diğeri 3050 hocam

3050 alıcaksan şu daha makul

RAM sonradan arttırdığını varsayarsak loq daha yeni kasa ve Watt değerleri daha makul

Ve bence biraz daha arttırsanız her şeyi ile gayet memnun olacağınız laptop normalde 33k da dolaşıyormuş şu an sepette 28.5

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hüseyin alperen çakmak
Biri 3050ti ekran kartlı diğeri 3050 hocam

3050 alıcaksan şu daha makul

RAM sonradan arttırdığını varsayarsak loq daha yeni kasa ve Watt değerleri daha makul
peki sen olsan 3050 mi alırdın yoksa 3050 ti mı hocam ayrıca nitronunda ramleri ddr5 değil sanırım DDR 5 okadarda önemlimi sence

ayrıca 8 gb hocam ekleyeyim

Emsal

80+ Silver
peki sen olsan 3050 mi alırdın yoksa 3050 ti mı hocam ayrıca nitronunda ramleri ddr5 değil sanırım DDR 5 okadarda önemlimi sence

ayrıca 8 gb hocam ekleyeyim
Hocam ben olsam 4050 loq alırdım,bugün bu laptobun konusunu da açtım ben sıcak fırsatlarda 7640 işlemdi 4050 gayet iyi fiyat
90+15 watt olması lazım
4050 laptop
4060 kasa kullanıyorum,
rtx 4070 asus tuf, 4050 msi, 4060 hp, 90 watt üstü farklı modeller kullandım,
laptopta öncelik işlemci gücüne bakın, 7640 hs muazzam 90 watt üstü rtx hemen hepsi aynı seviyede.
+lenovo loq'un kasa kalitesi, paneli ve pek çok özelliği 10 watt fazla makinelerden kat kat iyi ve performansı da daha iyi,
yazılımı, biosu sorunlu, darboğazlı ürünler yerine alın geçin,
imkan varsa gidin inceleyin zaten. o yüzden sıcak fırsat bu ürün, fason üretim değil. herhangi bir sorunu yok.

coldplay

80+ Bronze
ideapaddeki olumsuz yorumlar beni çok kaygılandırdı bidaha lenovo almam vs yazmışlar ve kargosuda kötü demişler bu fiyatlara aynı laptobu farklı sitelerde bulamadım bu fiyatlara başka bir akternatif varmıdır hocam yada halen bunu almalımıyım
ben satıcıyı veya satılan ürünü garanti edemem, mesela sizin bilmeniz gerekenler 5600h değil 6600h veya 12500h işlemci bakmanız, rx6500m değil rtx3050 veya rtx3050ti ekran kartı bakmanız gibi ddr5 mümkünse bakın yoksa ddr4 ram olanı da tercih edebilirsiniz gibi bilgileri veririm size teknoloji şans işi derler ürün yorumlarını okuyun satıcı değerlendirmelerine bakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hüseyin alperen çakmak
ben satıcıyı veya satılan ürünü garanti edemem, mesela sizin bilmeniz gerekenler 5600h değil 6600h veya 12500h işlemci bakmanız, rx6500m değil rtx3050 veya rtx3050ti ekran kartı bakmanız gibi ddr5 mümkünse bakın yoksa ddr4 ram olanı da tercih edebilirsiniz gibi bilgileri veririm size teknoloji şans işi derler ürün yorumlarını okuyun satıcı değerlendirmelerine bakın
anladım hocam eyvallah

Hocam ben olsam 4050 loq alırdım,bugün bu laptobun konusunu da açtım ben sıcak fırsatlarda 7640 işlemdi 4050 gayet iyi fiyat
hocam benim bütçe artamıyor malesef🤠
sen daha iyidir diyorsan LOQ denen cihazı alıyorum hocam

hocam tekrardan bakarken farkettim lenovo LOQ un işlemcisi i5 12450h 8gb ddr5 ama ip3 ün r5 6600h ve 16gb ddr5 bana burda ip3 daha iyi gibi geldi kafam iyice karıştı hocam 🤦🏻

Son düzenleme:

Emsal

80+ Silver
anladım hocam eyvallah

hocam benim bütçe artamıyor malesef🤠
sen daha iyidir diyorsan LOQ denen cihazı alıyorum hocam

hocam tekrardan bakarken farkettim lenovo LOQ un işlemcisi i5 12450h 8gb ddr5 ama ip3 ün r5 6600h ve 16gb ddr5 bana burda ip3 daha iyi gibi geldi kafam iyice karıştı hocam 🤦🏻
Hocam sizinkinin 5800h incelemesine bakabilirisniz

loq kasa biraz daha kaliteli ve ekstra özellikleri var(https://www.technopat.net/sosyal/konu/lenovo-loq-gaming-laptoplar-hakkinda.2498106/)
onun için biraz daha pahalı
dediğiniz gibi 6600h daha iyi

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hüseyin alperen çakmak
Hocam sizinkinin 5800h incelemesine bakabilirisniz

loq kasa biraz daha kaliteli ve ekstra özellikleri var(https://www.technopat.net/sosyal/konu/lenovo-loq-gaming-laptoplar-hakkinda.2498106/)
onun için biraz daha pahalı
dediğiniz gibi 6600h daha iyi
hocam o ip3 ün satıcısından dolayı vazgeçtim
şuanlık kararım bu https://www.hepsiburada.com/acer-ni...DL?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail
ilgin için teşekkürler iyi geceler hocam

Top Bottom