Neler Yeni

Lenovo Legion R25I30 alınır mı?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
Bence alinir.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
haporlör ve aşağı yukarı hareket ettirmesi senin için önemli değilse Hp Omen 25i alabilirsin çok iyi bir monitör 1080p ips olarak

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,018
İsim
Turuncu Keskin
4500 TL'ye değer mi? 500 TL zamlanmış. Performans olarak nasıl?
Evet değer, arayacağın tüm özellikler var monitörde 1k daha fazla verip 25i alınabilir ama değer mi bence değmez. Pivot, hoparlör mis gibi monitör bence.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
1.5 saat önce teslim aldım monitörü kurdum zaten kurulumu çok basitti ölü piksel çıkmadı şansıma ışık süzmesi de çıkmadı güzel ben beğendim

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Mert Can
Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar. Keşke 4000 TL kalsaydı hemen alırdım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dengi Omen 25i gibi gorunuyor ve 5.5k olmus. 4.5k ya daha kalitelisini bulabilecegini sanmiyorum. Alternatiflerin neler?

Bunları bulabildim kendi bütçeme göre. Başka bir şey bulamadım. Fiyat olarak ve monitör olarak daha iyi bir öneri varsa açığım.

Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar. Keşke 4000 TL kalsaydı hemen alırdım :D

Bunları bulabildim kendi bütçeme göre. Başka bir şey bulamadım. Fiyat olarak ve monitör olarak daha iyi bir öneri varsa açığım.
Ek olarak https://www.hepsiburada.com/asus-tu...-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV00001BV8CH

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih

Ek olarak https://www.hepsiburada.com/asus-tu...-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV00001BV8CH
AOC ile MSI alinabilir ancak MSI Espor monitoru oldugundan parlaklik konusunda 250cd lik bir degeri var. Ozelliklerini iyi karsilastir ve secimini yap bence. Sonucta Lenovo monitorun de uzun kullanimi yok daha. Kesin bir sey diyemeyiz yani ama kullandigim surec boyunca beni memnun etti.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Mert Can
AOC ile MSI alinabilir ancak MSI Espor monitoru oldugundan parlaklik konusunda 250cd lik bir degeri var. Ozelliklerini iyi karsilastir ve secimini yap bence. Sonucta Lenovo monitorun de uzun kullanimi yok daha. Kesin bir sey diyemeyiz yani ama kullandigim surec boyunca beni memnun etti.
daha çok hangi özelliklere dikkat etmem gerekiyor? Daha çok oyun oynuyorum ve film izliyorum.

eizl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emin
Top Bottom