Neler Yeni

Lenovo vs Acer hangi laptop

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Satürn

Shourd

80+ Silver

CihanZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nitro linki açılmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nitro linki açılmıyor

Loq işlemci çok daha performanslı
Peki kasa kalitesi pil ömrü sogutma olarak hangisi daha iyidir.LOQ max 16 gb rame yukseltilebiliyormus ve yedek ssd yuvasi 2242 ssd icin bunlar sorun olur gibi duruyor.

Emsal

80+ Silver

Peki kasa kalitesi pil ömrü sogutma olarak hangisi daha iyidir.LOQ max 16 gb rame yukseltilebiliyormus ve yedek ssd yuvasi 2242 ssd icin bunlar sorun olur gibi duruyor.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...0-16-plus8-gb-ram-512-gb-ssd-1150714012/detay
Hocam 16 değildir bence mesela şu ilan sahibi takmış kasa aynı kasa

Nitro 16 soğutma ve ekran kalitesi anlamında önde ancak işlemci farkı biraz fazla

Loq da soğutma konusunda başarılı ama memnun olmayan duymadım

Bana kalırsa 36k ya zorlayabilirseniz şu an Hepsiburada da nitro 16 7840 4060 laptop 36k f/p ürün onu kaçırmayın derim

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Satürn

Lenovo LOQ daha iyi bu modelle karşılaştırıldığında

CihanZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...0-16-plus8-gb-ram-512-gb-ssd-1150714012/detay

Nitro 16 soğutma ve ekran kalitesi anlamında önde ancak işlemci farkı biraz fazla

Bana kalırsa 36k ya zorlayabilirseniz şu an Hepsiburada da nitro 16 7840 4060 laptop 36k f/p ürün onu kaçırmayın derim
Malesef max 30000 e cikabiliyorum.Peki bu ram yukseltmesi basit bir islem midir? Yani bazi forumlarda modeli dogru bulsan bile eslesmeme ihtimali var vs diyenleri gordum.Sorun yasar miyim bu konuda

Lenovo LOQ daha iyi bu modelle karşılaştırıldığında
Hocam hangi konularda iyi kasa batarya sogutma? işlemci olarak loq onde.Ancak gaming testlerini izledigimde hikaye oyunlarinda %9-10 luk bir fark oluyor.Valo cs de daha fazla ama zateb biri 250 biri 300 fps veriyor.O 50 fps beni cok da üzmez

Yani sizce aceri alsam enayilik mi olur ? Cunku ekran olarak daha iyi bataryasi 90 w
ve ssd yuvasi 2280(yukseltmesi daha kolay)

Sadece rdr2 ve lol oynamayi dusunuyorum photoshop veya yazilimla isim yok cok

Hocam burda islemciler ayni olsaydi kasa kalitesi ekran kalitesi bataryasi olarak sizhangisini tercih ederdiniz.Yani7640 ile 7535 arasindaki performans farki eger bu saydigim durumlar acerde daha iyiyse feda edilebilir gbii geliyor bana.Siz ne dusunuyorsunuz

tam tersi lenovo işlemcisi daha iyi diğeri 12450 ayarında gibi
Hocam siz ne dusunuyorsunuz

Son düzenleme:
Top Bottom