Neler Yeni

Lenovo Y27-30 Standby Mode Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berat ASC
Dostlar selam. Monitörü daha yeni aldım ve kurulumu yaptım. Power kablosunu ve HDMI to DP kablosunu laptopıma bağladım. Fakat hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Monitörü açtığımda "standby mode" ibaresi gelip kapanıyor. 3 adet kablo ile denememe rağmen hiçbiri olmadı. HDMI ile görüntü geliyor fakat HDMI to Display Port taktığımda Standby Mode yazıp görüntü gidiyor gelmiyor. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Kullanmış olduğum kablo: Ugreen 4K Displayport HDMI Dönüştürücü Kablo, Siyah, 1.5 Metre https://amzn.eu/d/aOqriaA

Laptop: Lenovo IdeaPad Creator 5i ve Özellikleri | Lenovo Türkiye

Monitör: Lenovo Legion Y27-30 66F8GAC3TK 27'' 0.5 ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

Tuna.68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tunahan tezgel
Bendede 25i 30 da vardı bu hata. Sadece hdmı ile denedim ben bir türlü görüntü alamadım değişim talep ettim çözüm bulursan rica etsem bana da bildirirmisin

Maethril_

80+ Bronze
Monitörü alan bir çok kişide bu sorun var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berat ASC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede 25i 30 da vardı bu hata. Sadece hdmı ile denedim ben bir türlü görüntü alamadım değişim talep ettim çözüm bulursan rica etsem bana da bildirirmisin
Bende HDMI ile görüntü geliyor. Ama Hdmi to dp ile gelmiyor. Değişim yapmak istemiyorum çünkü HDMI ile görüntü aldığımda ölü pixel testi yaptım ve ölü piksel çıkmadı. Sorunu 2 gündür çözemedim 3 tane kablo değişip taktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü alan bir çok kişide bu sorun var.
Çözümlenmiş mi hocam peki?

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Oğuz
Bende HDMI ile görüntü geliyor. Ama Hdmi to dp ile gelmiyor. Değişim yapmak istemiyorum çünkü HDMI ile görüntü aldığımda ölü pixel testi yaptım ve ölü piksel çıkmadı. Sorunu 2 gündür çözemedim 3 tane kablo değişip taktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözümlenmiş mi hocam peki?
Hdmi to displayport kablosu var mı?
Displayport to hdmi olabilir o

Top Bottom