Neler Yeni

LG G4 MSM8994(8992) Ye Windows Kurmak İstiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Regaib Akman
Discord
Regaib#4208
Selamın Aleyküm arkadaşlar.LG G4 telefon sahibiyim değiştirmek üzereyim fakat evimde yedek olarak kalacak.Bu telefon SoC Qualcomm olduğundan dolayı UEFI bootloadere sahip olduğunu gördüm. Biraz araştırma yaparak windows kurulabileceğini gördüm lakin hiçbir fikrim yok. Forumda daha güçsüz bir işlemciye edk2 portlayan birini gördüm bana yardımcı olabilirse sevinirim.kolay gelsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

@EFI Shell yardımcı olabilrsen sevinirim dostum. LG UX dan sıkıldım artık :D

Ufak bir not ekleyeyim. Telefona EFIDroid yapılmış.

Son düzenleme:

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
Selamın Aleyküm arkadaşlar.LG G4 telefon sahibiyim değiştirmek üzereyim fakat evimde yedek olarak kalacak.Bu telefon SoC Qualcomm olduğundan dolayı UEFI bootloadere sahip olduğunu gördüm. Biraz araştırma yaparak windows kurulabileceğini gördüm lakin hiçbir fikrim yok. Forumda daha güçsüz bir işlemciye edk2 portlayan birini gördüm bana yardımcı olabilirse sevinirim.kolay gelsin

@EFI Shell yardımcı olabilrsen sevinirim dostum. LG UX dan sıkıldım artık :D

Ufak bir not ekleyeyim. Telefona EFIDroid yapılmış.
Sizde UEFI yok, LK var MediaTek cihazlar gibi (aynı benim telefonum Vestel Venus 5000 gibi). EFIDroid'in Github hesabında derleme rehberi mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Regaib Akman
Discord
Regaib#4208
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizde UEFI yok, LK var MediaTek cihazlar gibi (aynı benim telefonum Vestel Venus 5000 gibi). EFIDroid'in Github hesabında derleme rehberi mevcut.
uefi yok mu? cihaz uefi bootloadere sahip diye biliyorum. efidroid kurdum cihaza uefi shell menüsü geldi ayrı olarak da 3 uefi boot seçeneği geldi
peki windowsu nasıl boot ederim?

20230208_205042.jpg
cihazda edk2 var mı @EFI Shell ?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
uefi yok mu? cihaz uefi bootloadere sahip diye biliyorum. efidroid kurdum cihaza uefi shell menüsü geldi ayrı olarak da 3 uefi boot seçeneği geldi
peki windowsu nasıl boot ederim?

Alıntıyı görüntülecihazda edk2 var mı @EFI Shell ?
Evet, senin telefonunda ve benim telefonumda da UEFI yok. Windows'u atman lazım eMMC'nin içine (USB çalışmıyorsa). Renegade Project gibi yerlerden bu işlemleri sorabilirsin.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Regaib Akman
Discord
Regaib#4208
Evet, senin telefonunda ve benim telefonumda da UEFI yok. Windows'u atman lazım eMMC'nin içine (USB çalışmıyorsa). Renegade Project gibi yerlerden bu işlemleri sorabilirsin.
hocam telegramdan size yazmıştım ordan bana dönüş yapabilirmisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Regaib Akman
Discord
Regaib#4208
Top Bottom