Neler Yeni

LGS 2022 açıklandı! - Sonuçlarınız Neler?

TESISAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk
Evet dostlar LGS sınav sonuçları açıklanmak üzere. Açıklandığında bu gönderiyi değiştireceğim ve kendi sonucumu da yazacağım. Umarım herkesin gönlündeki gibi olmuştur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet dostlar LGS sınav sonuçları açıklanmak üzere. Açıklandığında bu gönderiyi değiştireceğim ve kendi sonucumu da yazacağım. Umarım herkesin gönlündeki gibi olmuştur.
http://sonuc.meb.gov.tr/ SINAV SONUÇLARI YAYINLANDI! SONUÇLARINIZ NELER?

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
1656568734116.png

Türkçe'den 2, İnkılaptan 1, Matematikten 1 tane gereksiz yanlışlarım var. Neyse onlar için hayıflansam bir şey değişmeyecek, umarım puanlar uçmaz. Çünkü puanıma oranla yüzdeliğimin bu kadar uçacağını sanmazdım. %2.5 falan olur diye tahmin ederdim.

.RBO.

80+ Silver
Yüzdelikleer çok sıkıştı çok saçma sınav oldu zora hazırlanırken bu kadar kolaylık nedir yüzdelikler teoga döndü ben 422 almısım 6 yüzdelik 430 alan 5-4 arası anlamadım 🤔

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Yüzdelikleer çok sıkıştı çok saçma sınav oldu zora hazırlanırken bu kadar kolaylık nedir yüzdelikler teoga döndü ben 422 almısım 6 yüzdelik 430 alan 5-4 arası anlamadım 🤔
Büyük ihtimalle geçen sene 420-425 civarı puanla kapatan liseler şimdi 440 civarlarında kapatacak. Umarım 2-3 puan farkla kaçırmam.

Madyum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Abdullah Kahveci
Ya ben 423 luk lise garanti gelir diye diyodum tutmuyor puan 444.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,203
İsim
Kadir
Alıntıyı görüntüle

Türkçe'den 2, İnkılaptan 1, Matematikten 1 tane gereksiz yanlışlarım var. Neyse onlar için hayıflansam bir şey değişmeyecek, umarım puanlar uçmaz. Çünkü puanıma oranla yüzdeliğimin bu kadar uçacağını sanmazdım. %2.5 falan olur diye tahmin ederdim.
Yüzdelikler baya uçmuş bu netler harika oysa ki

Scaric

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yunus
Alıntıyı görüntüle

Kardeşim ben geçen sene senle aynı puanı aldım.Yüzdelik 1.88 di

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,207
İsim
Bilal Tepe
Alıntıyı görüntüle

Maşallah dostum ben ilk sene girdim bu netlerle birinci okunuyordu LGS de 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

İlk sene bunun yarısı netlerle yüzdelik dilim 1 fln di sanırım 350 360 alanlar yüzde 4 Luk dilime girmişti

Top Bottom