Neler Yeni

Lian Li Galahad anakarta bağlanarak Aura Sync ile kontrol edilebilir mi?

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
Montajı yapmayı az çok biliyorum. Sorum ise anakartım ASUS TUF Gaming B550-PLUS Wi-Fi modeli, kasam ise ASUS TUF Gaming GT501, şimdi bu sıvı soğutmanın RGB kontrolcüsünü kullanmayıp anakarta direkt bağlarsam Aura Sync yazılımı üstünden kontrol edebilir miyim? Son olarak sistemi yeni aldim 5600x'in stok soğutucusu takılı onu çıkarıp termal macunu temizleyip yenisini süreceğim. Termal macunu ne ile silebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Montajı yapmayı az çok biliyorum. Sorum ise anakartım ASUS TUF Gaming B550-PLUS Wi-Fi modeli, kasam ise ASUS TUF Gaming GT501, şimdi bu sıvı soğutmanın RGB kontrolcüsünü kullanmayıp anakarta direkt bağlarsam Aura Sync yazılımı üstünden kontrol edebilir miyim? Son olarak sistemi yeni aldim 5600x'in stok soğutucusu takılı onu çıkarıp termal macunu temizleyip yenisini süreceğim. Termal macunu ne ile silebilirim?
Termal macunu kağıt mendille siliyorum ben sıkıntı da yaşamadım bugüne kadar. Ekstra bir şeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Normal bir kuru bezle sil veya peçete, X şeklinde sür gitsin veya ortasına bir nohut gibi yap ama yay bunu yaymazsan ısınma olabilri.

Diğer soru; sanırsam yapabilirsin ama %100 emin değilim dene gör.

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi