Neler Yeni

Lian Li Lancool 205 Mesh Alınır mı?

Ephy361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Efe Kavak
Bütçe
3000
Merhabalar, elimde msi gungnir 110r var ama görünüşünden dolayı değişmek istiyorum, bütçe olarak 3k falan bütçem Lian Li kasasını görünüş olarak beğendim ve görüşünüzü merak ediyorum.
Anakart olarak Asus ROG Strix B450-E
Ekran kartı olarak MSI Trio Z RX 6800 var, boyut olarak oluyorlar gibi gözüküyor.

dehaozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deha Özcan
Dün bende benzer bi konu açtım, bende aynı kasadan almak istiyorum. Bi çok forumda araştırdım , hem hava akışı konusunda hem tasarım konusunda birsürü olumlu yazıyla karşılaştım fiyatı da çok uygun bence almalısın. 35 cme kadar ekran kartı desteği var yani bi sorun yaşamazsın.

Ephy361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Efe Kavak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün bende benzer bi konu açtım, bende aynı kasadan almak istiyorum. Bi çok forumda araştırdım , hem hava akışı konusunda hem tasarım konusunda birsürü olumlu yazıyla karşılaştım fiyatı da çok uygun bence almalısın. 35 cme kadar ekran kartı desteği var yani bi sorun yaşamazsın.
cevabınız için teşekkürler, ben de yorumların pozitif olduğunu okudum da marka isminden dolayı kararsız kalmıştım ama sanırım sipariş vereceğim gibi.

dehaozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deha Özcan
cevabınız için teşekkürler, ben de yorumların pozitif olduğunu okudum da marka isminden dolayı kararsız kalmıştım ama sanırım sipariş vereceğim gibi.
rica ederim. bende indirim bekliyorum 2 gün önce 1400tlydi şimdi 1700tl oldu daha uyguna getirebilirsem alacağım.

Top Bottom