Neler Yeni

YARDIM LightShot dosyasında ekran görüntüleri gözükmüyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
01
Arkadaşlar ekran görüntüsü almak için lightshot kullanıyorum ama aldığım ekran görüntüleri lightshot dosyasında böyle gözüküyor seçtiğimde görüntü çıkıyor ama seçmeden önce göremiyorum bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
1632757488432.png

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
1- Windows'un varsayılan programlar menüsünü açarak, varsayılan olarak windows fotoğraf görüntüleyicisini seçmeniz gerekli uygula tamam diyerek etkinleştirin.
2- Bilgisayar kısayoluna özelliklere girip, açılan menüden gelişmiş özellikleri tıklayıp, performans ayarlar sekmesine geçerek performansı en iyi olarak ayarlarak uygulama tamam deyip tekrar'dan bakın.
3- Klasör ve belgeler ayarlarından, ayarları varsayılan olarak ayarlamanızda etkili olabilir. Görüntüle,ayarlar klasör ve arama ayarlarından bu işlemler yapılabilmektedir.
4- Üstteki işlemler işe yaramıyor ise bilgisayarınızı sorunun olmadığı bir tarihe, sistem geri yükleme özelliğini kullanarak, geri yükleyerek çözüm sağlayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
01
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- Windows'un varsayılan programlar menüsünü açarak, varsayılan olarak windows fotoğraf görüntüleyicisini seçmeniz gerekli uygula tamam diyerek etkinleştirin.
2- Bilgisayar kısayoluna özelliklere girip, açılan menüden gelişmiş özellikleri tıklayıp, performans ayarlar sekmesine geçerek performansı en iyi olarak ayarlarak uygulama tamam deyip tekrar'dan bakın.
3- Klasör ve belgeler ayarlarından, ayarları varsayılan olarak ayarlamanızda etkili olabilir. Görüntüle,ayarlar klasör ve arama ayarlarından bu işlemler yapılabilmektedir.
4- Üstteki işlemler işe yaramıyor ise bilgisayarınızı sorunun olmadığı bir tarihe, sistem geri yükleme özelliğini kullanarak, geri yükleyerek çözüm sağlayabilirsiniz.
Dostum merhaba ben tekrardan aynı konudan müzdaribim de nasıl yaptığımı da unuttum alttaki arkadaş gibi anlatır mısın rica etsem.
Bu bilgisayar'a sağ tıklayıp özellikler dediğimde gelişmiş özellikler seçeneği gözükmüyor.

Top Bottom