Neler Yeni

Lise İçin Laptop Önerisi

UygarK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uygar Kanbur
Bütçe
37000
Arkadaşlar lise için şehirdışına gideceğim o yüzden bir laptop almayı düşünüyorum. Masaüstü olduğu için Laptop piyasasından uzaktım. Ses çıkartmayan Bluetooth olan 512GB/1TB hafızası olan laptop önerir misiniz.(Ram İşlemci de iyi olursa iyi olur)

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Arkadaşlar lise için şehirdışına gideceğim o yüzden bir laptop almayı düşünüyorum. Masaüstü olduğu için Laptop piyasasından uzaktım. Ses çıkartmayan Bluetooth olan 512GB/1TB hafızası olan laptop önerir misiniz.(Ram İşlemci de iyi olursa iyi olur)
Ne amaçla alacaksınız? Oyun iş ders vs. Bunlar olmadan düzgün bir öneri yapamayız.

UygarK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uygar Kanbur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.n11.com/urun/hp-victus-...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel hocam aynı modelin 16 gb ram versiyonunu 37kya almıştım. Şu aralar bilgisayarlara baya indirim geliyor. Abdullah abi videosunda söylüyor bu ay ve önümüzdeki ay fiyatlar çok düşük olacak. Birkaç gün daha düşmesini bekleyin isterseniz
HP Victus 16 için ekranda ışık sızması oluyor diyorlar bir de okulda kullanacağım için çok ses çıkarmayan bir model olması lazım ama Victus için böyle bir bilgi bulamadım

eren28tr

80+ Platinum

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,292
İsim
Semih Boran
Bluetooth ve 512 GB M.2 NVMe standart zaten. Ek olarak bluetooth, dizüstülerde yıllardır standart. Kablosuz da aynı şekilde. Masaüstünde ise halâ standart değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Himera
HP Victus 16 için ekranda ışık sızması oluyor diyorlar bir de okulda kullanacağım için çok ses çıkarmayan bir model olması lazım ama Victus için böyle bir bilgi bulamadım
Oluyor ve bence rahatsız edici ama fazla göze çarpmıyor ekranı siyah bir şekilde kullanmadığın sürece görmüyorsun.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,743
İsim
Lokman Doğan
bence o kadar pahalı laptop almana gerek yok yurtta zarar da gelebilir
ayrıca ders çalışmanı engeller oyun oynama ihtimalin de var

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
Işık sızması ben göremedim henüz, sessiz çalışma olarak da o konuda pek bilemiyorum fanlar hiç duyulmamalı diyorsanız almayın ama çok az gelen bir sesi var oyun dışı kullanımda.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,619
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Işık sızması ben göremedim henüz, sessiz çalışma olarak da o konuda pek bilemiyorum fanlar hiç duyulmamalı diyorsanız almayın ama çok az gelen bir sesi var oyun dışı kullanımda.
Ben sessiz modda kullanıyorum victus 15 modeli var bende tatmin edici sessizliktedir

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,619
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Top Bottom