Neler Yeni

Lise mi zor üniversite mi ?

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Arkadaşlar lise 2 deyim ve artık bıktım saçma spaan ders ve konulardan ben MSÜ okumayı düşünüyorum liseye göre ders zorluğu nasıl ?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Arkadaşlar lise 2 deyim ve artık bıktım saçma spaan ders ve konulardan ben MSÜ okumayı düşünüyorum liseye göre ders zorluğu nasıl ?
MSÜ Astsubaylık okuyan tanıdığım MSÜ de TYT-AYT işliyoruz dedi.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum Lise Kolay Bunu Üniversiteye Gelince Anlıyorsun. Hani Orda Verilen Ödevler, İşlenen Dersler Felan Burdakinin Yanında Hiç Kalır.

Bilgisayar Mühendisliği Okuyorum.

Rulep

80+ Gold
liseye zor diyorsan msü isteme bence msü eğitimi çok zor okuyanlara danış istersen

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bölümden bölüme değişir tabii ki ama benim kendi okuduğum bölüme göre üniversite çok çok daha zor.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
haftada kaç gün okula gidiyorsun gene 5 günmü ve kaç saat ders görüyorsunuz
26 Saat Civarı Ders Geri Kalan Süre Boş Durmuyoruz Paso Ödev Ve Sınava Hazırlanmayla Geçiyor.
2 Gün Yüz yüze Diğerleri Online.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
26 Saat Civarı Ders Geri Kalan Süre Boş Durmuyoruz Paso Ödev Ve Sınava Hazırlanmayla Geçiyor.
2 Gün Yüz yüze Diğerleri Online.
Üniversitede meslek öğreniyoruz değil mi ? Mesela sen kod donanım vs mi öğreniyorsun ?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Üniversitede meslek öğreniyoruz değil mi ? Mesela sen kod donanım vs mi öğreniyorsun ?
Ağırlıklı Kodlama Dersi Geri Kalanı İse Donanım Bilgisayar Sistemleri Ağlar Felan Gibi Şeyler Ve Birde Mesleki İngilizce.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,439
Üyeler
156,328
Son üye
herzog
Top Bottom