Neler Yeni

Lise Son 2 Tane Sorumluluk var ne yapmalıyım ?

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
Arkadaşalr Lise sonum ve 2 hafta falan kaldı bide 10 ve 11. sınıftan kalan edebiyat sorumlum var 2 tane staja da gidiyorum bu hafta izin almıştım başka bir şey için önümüzdeki haftayada sorumluluk var üst üste 2 kez izin almak istemiyorum ayıp olur diye sizce ne yapmalıyım bide sorumluluktan geçemessem eylülde giremem gerekiyor deilmi sınava ?

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,006
İsim
Tayfun Yılmaz
Arkadaşalr Lise sonum ve 2 hafta falan kaldı bide 10 ve 11. sınıftan kalan edebiyat sorumlum var 2 tane staja da gidiyorum bu hafta izin almıştım başka bir şey için önümüzdeki haftayada sorumluluk var üst üste 2 kez izin almak istemiyorum ayıp olur diye sizce ne yapmalıyım bide sorumluluktan geçemessem eylülde giremem gerekiyor deilmi sınava ?
Sorumluluktan geçemezsen mezun olamıyorsun diye biliyorum hocam.Yazın tekrar sınav oluyo olabilir hatırlamıyorum.Ben 9. sınıfta kalmıştım Edebiyat'tan ve yazın sorumluluk sınavı olmuştu.Geçemeyenler bir sonra ki yıl yarı yıl tatili zamanlarında sınav olmuştu.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
eren kılıçoğlu
mezun olmak istiyorsan vermek zorundasın yine oluyor sorumluluk sınavları.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorumluluktan geçemezsen mezun olamıyorsun diye biliyorum hocam.Yazın tekrar sınav oluyo olabilir hatırlamıyorum.Ben 9. sınıfta kalmıştım Edebiyat'tan ve yazın sorumluluk sınavı olmuştu.Geçemeyenler bir sonra ki yıl yarı yıl tatili zamanlarında sınav olmuştu.
mezun olmak istiyorsan vermek zorundasın yine oluyor sorumluluk sınavları.
yazın bende olmuyor diye biliyorum sınavları valla eylülde tekrar başlıyor diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
ragnar oğlu tarkan
sorumluluk sınavlarına girip geçriyorsun orda sınav gibi olmuyor zaten herkes yardımcı olmaya çalışıyor hoca bize telefonlarınızdan bakın demişti

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eren Akgül
9 tane sorumlu dersim vardı ey gidi :D kötü dönemlerdi...
Yazın sınava giriyorsunuz geçemezseniz yine ve yine
dönem başı, dönem ortası, dönem sonu ve yazın olmak üzere sınavlar tekrar edecektir

Top Bottom