Neler Yeni

Lisede yazılım okursam bilgisayar mühendisi olabilir miyim?

Eren Akar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Eren Akar
Instagram
_eren.akar_
Abiler,Ablalar geçen ay lgs'ye girdim lise seçimi yapacağım puanım birçok anadolu lisesine yetiyor, fakat başlıkta bahsettiğim gibi eğer lisede yazılım okuyup üniversitede bilgisayar mühendisliğine geçebiliyorsam Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim bölümünü seçeceğim.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Yunus
Lisede yazılım değil bilişim bölümü okuyabilirsin.

Bu bilişim bölümüde 3 dala ayrılacak Web,-, - yani kısacası lisede sadece altyapı yaparsın devamı gelmez.
Eğer üniversite düşünüyorsan Anadolu vs okumanı tavsiye ederim çünkü meslek lisesi gidersen birçok dersi 3. ve 4. senede görmüyorsun buda mezuna kalmaya itiyor seni.

Meslek lisesi okudum ve benim öngörü budur.

Eren Akar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Eren Akar
Instagram
_eren.akar_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla mesleği üniversiteye bırakmam gerekiyor teşekkürler

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Concorde

80+
Abiler,Ablalar geçen ay lgs'ye girdim lise seçimi yapacağım puanım birçok anadolu lisesine yetiyor, fakat başlıkta bahsettiğim gibi eğer lisede yazılım okuyup üniversitede bilgisayar mühendisliğine geçebiliyorsam Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim bölümünü seçeceğim.
Üni mezunu olmadan zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lisede temel eğitim veriyorlar gerisi sana kalmış

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Enis Solak
Meslek liselerinde seni mesleğe hazırlıyorlar sınava değil, sağlık meslek okudum adam akıllı ders almadık sadece meslek üzerine eğitim gördük. Eğer üni sınavı için kendine güveniyorsan meslek lisesine git en azından güzel bir altyapın olur ünide rahat edersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,876
Üyeler
156,537
Son üye
volkswagenjetta
Top Bottom