Neler Yeni

Logitech den Razer a geçmeli miyim?

Madnezs

80+
Arkadaşlar merhaba 2 ay önce
G733 Lightspeed kulaklık
G512 Carbon klavye
G502 HERO mouse aldım. Bunları hâla kullanıyorum ama hiç memnun değilim alışamıyorum yani. Kulaklık tamamen plastik kalitesizlik hissi veriyor sanki çekiştirsem parçalancak. Ek olarak ses kalitesi berbat mikrofona girmiyorum bile :D.

Klavye desek tuşlar çok sert ara sıra çift basıyor.

Mouse çok ağır ve makro tuşları o kadar saçma bir yerde ki sol tıka basarken onlarada basıyorum :D

Neyse bu ekipmanlar dan Razer a geçmeyi planlıyorum düşündüğüm modeller;

Blackshark V2 pro beyaz Kulaklık
Blackwidow V3 Tenkeyless Klavye
Viper 8khz Mouse

önerir misiniz?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,848
İsim
göksel yurtcan
herkesn bu kadar memnun olduğu ürünlerin hepsinde bir sorun çıkması bana şaşırtıcı geldi eğer geçecekseniz geçilir

Madnezs

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herkesn bu kadar memnun olduğu ürünlerin hepsinde bir sorun çıkması bana şaşırtıcı geldi eğer geçecekseniz geçilir
Klavye ve Mouse da ben mi çok takıntılıyım bilmiyorum :D ama kulaklık cidden çok kötü ses az ekolayzer ayarları yapmama rağmen ses kalitesi de çok kötü Surround açmak istiyorum sesleri boğuyor. Void elite rgb den geçtim model yükselteyim derken model düştüm gibi bir şey oldu.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,848
İsim
göksel yurtcan
Klavye ve Mouse da ben mi çok takıntılıyım bilmiyorum :D ama kulaklık cidden çok kötü ses az ekolayzer ayarları yapmama rağmen ses kalitesi de çok kötü Surround açmak istiyorum sesleri boğuyor. Void elite rgb den geçtim model yükselteyim derken model düştüm gibi bir şey oldu.
oyuncu kulaklıklarının geneli bence öyle hocam ama mouse olarak bende g402 kullanıyordum g502 kullanmak çok isterdim fakat bütçem yemiyor aynı şekilde g512de çok güzel klavyedir

Rhodos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sinan Ermiş
kulakligi cekistirince kopmasindan daha dogal ne var hocam?

Madnezs

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kulakligi cekistirince kopmasindan daha dogal ne var hocam?
Hocam bim kulaklığı gibi plastiği var az bükseniz çat diye gidecek. Elimde Void elite RGB var şu an 2 yıl kullandım o kadar çekiştirdim fırlattım çizik bile yok :D

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
kulaklığın plastik kalitesi gerçekten çok kötü ben de g733 ü satıp hyperx cloud alpha wireless'e geçtim çok memnunum şarja ne zaman takacağımı merak da ediyorum.. geri kalanlar hakkında yorum yapmayım mouse g402 klavye razer ornaa chroma v2 memnunum ya galiba belki mouse değişebilir

Top Bottom