Neler Yeni

logitech g pro superlight bu fiyata değer mi?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

şuanda viper mini kullanıyorum. g pro superlight almaya değer mi sizce. genelde valo tft v.s oynuyorum. ağırlık valo. sizce fiyatına değer bi mouse mu yoksa gereksiz mi? kararsız kaldım biraz
fiyat mükemmel beyazı olsa bende alırdım

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende beyaz istiyorum da işte :D beyazını düşürmüyolar hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

düşürmezlerde en çok alınan o muhtemelen ondan dolayı. bide beyazı zamanla sararma yapabilir belki bilmiyom ama da genelde beyazlar öyle oluyor

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
bende beyaz istiyorum da işte :D beyazını düşürmüyolar hiç

düşürmezlerde en çok alınan o muhtemelen ondan dolayı. bide beyazı zamanla sararma yapabilir belki bilmiyom ama da genelde beyazlar öyle oluyor
banada öyle geliyor ama her türlü mükemmel bir mouse. rengi falan hiç önemli değil dünyanın en iyi sensörünü kullanıyor sonuçta. belki beyazı indirime girer diye bekliyorum 1 aydır şimdi siyah alsammı diyede düşünmedim değil. ben aldıktan sonra beyazı indirime girer kesin 😀 bu arada bende viper miniden geçcem

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
banada öyle geliyor ama her türlü mükemmel bir mouse. rengi falan hiç önemli değil dünyanın en iyi sensörünü kullanıyor sonuçta. belki beyazı indirime girer diye bekliyorum 1 aydır şimdi siyah alsammı diyede düşünmedim değil. ben aldıktan sonra beyazı indirime girer kesin 😀 bu arada bende viper miniden geçcem
beyazını bu fiyata düşürmezler bence max 1500 e düşer

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
beyazını bu fiyata düşürmezler bence max 1500 e düşer
Gıcıklığına mı yapıyorlar anlamıyorum millet beyaz alıyo diye indirime girmiyor. alıyorum galiba dolarda artmaya başladı bidaha bu fiyatta zor görürüz gibime geliyor.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
en iyi sensör focus+

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Gıcıklığına mı yapıyorlar anlamıyorum millet beyaz alıyo diye indirime girmiyor. alıyorum galiba dolarda artmaya başladı bidaha bu fiyatta zor görürüz gibime geliyor.
zaten bayramdan sonra 2k yı bulabilir normal fiyatı 1800 görünüyor ama artar mı bilmiyom artabilir heralde

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Comol Ogga
Superlight olmayan modelini kullanıyorum, tasarımı ve sensörü bence harika, bendeki bile oldukça hafif ki superlight modeli 25-30gr civarı daha hafif oluyor, logitech GPW Mouse+G915+GPXW Kulaklık set aldım ben şahsen çok memnunum.

Ayrıca premium bir ürüne premium bir fiyat veriyorsun, bundan alacağın performansı yarı fiyatlı bir üründen de alabilirsin, tamamen tercih ve bütçe meselesi, taksitle veya elindeki tüm parayla mouse alma işine bence girilmez, sırf indirim oldu diye almayı planlamadığın bir ürünü almanı tavsiye etmem.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
en iyi sensör focus+
haklısın razer işini iyi yapıyor ama 3370'de mükemmel sensor

Superlight olmayan modelini kullanıyorum, tasarımı ve sensörü bence harika, bendeki bile oldukça hafif ki superlight modeli 25-30gr civarı daha hafif oluyor, logitech GPW Mouse+G915+GPXW Kulaklık set aldım ben şahsen çok memnunum.

Ayrıca premium bir ürüne premium bir fiyat veriyorsun, bundan alacağın performansı yarı fiyatlı bir üründen de alabilirsin, tamamen tercih ve bütçe meselesi, taksitle veya elindeki tüm parayla mouse alma işine bence girilmez, sırf indirim oldu diye almayı planlamadığın bir ürünü almanı tavsiye etmem.
hocam klavye arıyorum bende memnun musunuz kablosuz performansı nasıl basış hisleri falan güzelse araştırıp alabilirim

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Comol Ogga

hocam klavye arıyorum bende memnun musunuz kablosuz performansı nasıl basış hisleri falan güzelse araştırıp alabilirim
Klavyeden çok memnunum, bende full size clicky versiyonu var basış hissiyatı ve sesi bence çok güzel, kablosuz olarak logitech'e güvenebilirsiniz piyasada en sorunsuz kablosuz bağlantı teknolojisine sahip firmalardan biri, mouse,klavye ve kulaklık kablosuz kullanıyorum hiç birinde gecikme kopma v.s yaşamadım. Düşük profil tuşlar çok konforlu bileğimi çok rahat ettiriyor arkadaşın bilgisayarına geçtiğimde normal mekanik klavyeler angarya ve konforsuz geliyor, bütçen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
g915 ben de takip ediyorum onun çakması redragon horus k621 buldum. aklım ona gidiyor

Klavyeden çok memnunum, bende full size clicky versiyonu var basış hissiyatı ve sesi bence çok güzel, kablosuz olarak logitech'e güvenebilirsiniz piyasada en sorunsuz kablosuz bağlantı teknolojisine sahip firmalardan biri, mouse,klavye ve kulaklık kablosuz kullanıyorum hiç birinde gecikme kopma v.s yaşamadım. Düşük profil tuşlar çok konforlu bileğimi çok rahat ettiriyor arkadaşın bilgisayarına geçtiğimde normal mekanik klavyeler angarya ve konforsuz geliyor, bütçen varsa kesinlikle tavsiye ederim.
kablosuz ürünleri tek dongle üzerinden çalışıyor mu yoksa mouse için ayrı klavye için ayrı dongle kullanmak mı gerekiyor

Top Bottom