Neler Yeni

Logitech G Pro X 7.1 1895 TL + 366,26 TL İthalat Ücreti 2261 TL

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Buğra Acar
Tavsiye eden veya ürün hakkında bilgisi olan varmı?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Proların çoğu kullanıyor iyi kulaklık ama tüm Logitech ürünleri gibi overpriced trden 1500e blackshark v2 de alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Ben yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. Gerek yapım gerek ses kalitesi olarak 8.5/10 veriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. Gerek yapım gerek ses kalitesi olarak 8.5/10 veriyorum.
Bilgi olarak kendi ses kartı yerine daha profesyonel bir ses kartı ile çok daha iyi sonuç veriyor. Profesyonel seviye dahil olmak üzere birçok kulaklık sahibiyim. Bu kulaklık gerçekten temiz ve net ses veriyor. Çok sağlam da bir yapısı var. 2 çeşit pad ve heybesi ile birlikte geliyor. Memnun kalırsınız.

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Buğra Acar

Bilgi olarak kendi ses kartı yerine daha profesyonel bir ses kartı ile çok daha iyi sonuç veriyor. Profesyonel seviye dahil olmak üzere birçok kulaklık sahibiyim. Bu kulaklık gerçekten temiz ve net ses veriyor. Çok sağlam da bir yapısı var. 2 çeşit pad ve heybesi ile birlikte geliyor. Memnun kalırsınız.
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için, tr den garantili olarak mı alsam veya amazon üstünden mi ona karar veremedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Enes

Bilgi olarak kendi ses kartı yerine daha profesyonel bir ses kartı ile çok daha iyi sonuç veriyor. Profesyonel seviye dahil olmak üzere birçok kulaklık sahibiyim. Bu kulaklık gerçekten temiz ve net ses veriyor. Çok sağlam da bir yapısı var. 2 çeşit pad ve heybesi ile birlikte geliyor. Memnun kalırsın.
Kendi ses kartı ile ses seviyesi nasıl yeterli seviyede mi ve konfor olarak nasıl sizce cevaplarsanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Kendi ses kartı ile ses seviyesi nasıl yeterli seviyede mi ve konfor olarak nasıl sizce cevaplarsanız sevinirim.
Kendi ses kartıyla da gayet yeterli. Tabii ki daha üst seviye bir ses kartı ile kullanılarsanız alacağınız sonuç çok daha iyi olacaktır. Ancak bu durum tüm kulaklıklar için böyle. Genellikle profesyonel seviye ses kartları kullanan biri olarak ben tatmin edici seviyede buldum. Ayrıca mikrofonu da bu fiyat aralığında bir sette gördüğüm en iyi mikrofon diyebilirim. Yayın için bile ayrı bir mikrofon almaya o kadar da çok gerek duymazsınız gibime geliyor. Kısacası genellikle stüdyo kulaklıklar kullanmama karşın ben bu kulaklığı oldukça başarılı buldum ki genelde logitech ürünlerini pek sevmem.

thecrowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Ses seviyesi aşırı derece de düşük. Cloud2'e göre. Mikrofonu daha iyi rahatlık olarak ise çok sıkıyor kulaklık. Cloud2 ve razer v2 kullanan birisi olarak bu kulaklığı beğenmedim.

Son düzenleme:

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz
Dün paylaştım her şey dahil 2000₺ civarındaydı.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Y K
Ses seviyesi aşırı derece de düşük. Cloud2'e göre. mikrofonu daha iyi rahatlık olarak ise çok sıkıyor kulaklık. Cloud2 ve razer v2 kullanan birisi olarak bu kulaklığı beğenmedim.

logitech g hub kullanmaya gerek yok, silince ses gayet güzel oluyor

Top Bottom