Neler Yeni

Logitech G PRO X Superlight Mediamarkt Sigorta Rezilliği

skreets

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Güler
Merhaba dostlar. 13 Nisan 2024'te Mediamarkt şubesinden 3200 TL'ye Logitech G PRO X Superlight mouse aldım. Aldıktan sonra oradaki mağaza görevlisi, beni zorla sigorta yaptırmamı istedi. Ben istemedim, fakat adam 'Mouse'ye en ufak bir sorun olduğunda ürününü yeniliyoruz ve hem de eskisini size veriyoruz' tarzı cümleler söyledi. Ben mouse'yi almadan önce şikayetlerine baktım ve birçok kişi switch probleminden bahsetmiş. Ben de bunu düşünerekten sigorta yaptırdım, fakat mousenin yarısından fazla fiyat aldılar. Ben de iptal ettirmedim, yaptırdım sigortayı artık. Kurban Bayramı'nın 2. günü bilgisayar masamın her yerine yanlışlıkla kola döktüm. Hiçbir ürün bozulmazken sadece mouse bozuldu. Mediamarkt'a ürünü teslim ettim ve bugün ürünümün perte çıktığını ve 2370 TL gibi komik bir rakamdan hediye kartı vereceklerini söylediler. Ben ürünümün değişmesini istiyorum, komik rakamdan hediye kartı değil. Nasıl bir yol izlemeliyim dostlar? Pazartesi Mediamarkt şubesine gitmeyi düşünüyorum.

furyfury

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fury
Sigorta poliçesi al ve incele ( çok uyanık satıcılar parayı alıp sigorta yapmiyor) böyle bir durum ile karşılaşır isen mediamarketi mahkemeye ver.( egerki sigorta yapılmadı ise yeni 100k bilgisayar talep et sikayet etmemek icin) egerki sigorta yapıldı ise poliçeni incele ve gerekli mercilere başvur.

ahmetbirs

80+ Bronze
sıvı tamasını kapsıyorsa sigortan belirt baktın olmuyor hakem heyeti

Top Bottom