Neler Yeni

Logitech G PRO X vs Cloud II

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
Amacım tamamen Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi üst düzey FPS oyunları oynamak. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın. RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Cloud II ile G PRO X arasında kaldım hangisi sizce daha iyidir birbirlerine göre neleri daha iyi daha kötüdür açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Görece taşınabilir olması, katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur Gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
up almam lazım erkenden

TamerKs

80+ Silver
Amacım tamamen Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi üst düzey FPS oyunları oynamak. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın. RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Cloud II ile G PRO X arasında kaldım hangisi sizce daha iyidir birbirlerine göre neleri daha iyi daha kötüdür açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Görece taşınabilir olması, katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur Gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.
Karşılaştırman bile hata, her türlü logitech g pro x derim

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
Karşılaştırman bile hata, her türlü logitech g pro x derim
Hocam dediğim gibi daha çok warzone ve Battlefield de kullanacağım için biraz bakındım amaç buysa Cloud II daha iyi gibi geldi

Elexra23

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Elexra23
Hocam dediğim gibi daha çok warzone ve Battlefield de kullanacağım için biraz bakındım amaç buysa Cloud II daha iyi gibi geldi
logitech g pro x mikrofon ve çanta koyma açısından artısı var ses kalitesi olarakda steelseries artıc 5 le aynı kalitede aralarında bütçe farkıda var 300 400 tl gibi rakam

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
FPS oynayan arkadaşlarımdan G PRO X 'ten Cloud II 'ye dönenler oldu. Yayıncı, Profosyonel oyuncuların çoğu da FPS oyunlarında CLOUD II ' yi tercih etmekte. Bende kullanıyorum mikrofon dışında gayet iyi bir kulaklık anlatmaya gerek yok zaten.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bence G PRO X.

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
Ama işte Amacım fps oyunları oynamak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Cloud ll benim gözümde güncelliğini yitirdi, @TamerKs G PRO X kullanıyor, gerek mikrofonu gerek hoparlör kısımları gayet tatmin edici.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam kulaklığın güncelliği ne alaka ki
Her geçen yıl yeni sürücüler, yeni teknolojiler gelişiyor. Buradan yola çıkarak daha güncel kulaklıklara yönelebilirsiniz. Ama illa Cloud ll alacaksanız da alabilirsiniz. Vurur ama öldürmez kıvamında bir kulaklık.

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
Her geçen yıl yeni sürücüler, yeni teknolojiler gelişiyor. Buradan yola çıkarak daha güncel kulaklıklara yönelebilirsiniz. Ama illa Cloud ll alacaksanız da alabilirsiniz. Vurur ama öldürmez kıvamında bir kulaklık.
Yayıncılar, Profosyonel oyuncular neden CLOUD II tercih edip öneriyor bilginiz var mı ?. Günde 10 saatten fazla, yıllardır profosyonel olarak oyun oynayanlardan bahsediyoruz. En basitinden XANTARES (corsair sponsorken zorunlu corsair kullanıyordu) w0xic (razer sponsorken zorunlu razer kullanıyordu) ama takımlarından ayrılınca (sponsorluklar bitince) CLOUD II 'ye geçtiler. Var bi bildikleri demek ki. Ayrıca bende deneyimledim CLOUD II FPS ' te best..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom