Neler Yeni

İnceleme Logitech G102 İnceleme

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Arkadaşlar selamlar bugün sizlere Logitech G102 Gaming Mouse incelemesi yapıcam. Öncelikle şunu söyliyim 150-200 TL gibi bir bütçeniz varsa Logitech G102 en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Özellikle mouse'u avuç içi kullananlar için bence daha uygun bir tasarımı var. Kablosu örgü kablo olması iyi olurdu ancak örgü kablo değil. Kablonun uzunluğu yaklaşık 2,1 metre. USB ise 2.0. Mouse'un üstende 6 tane tuş (sağ tık, sol tık, tekerlek, DPI tuşu ve yan tarafta bulunan ileri geri düğmeleri) bulunmakta ve makro yapılabilmekte. RGB gaming ürünlerde şuan neredeyse vaz geçilmez bir özellik haline geldi. Bu mouseta da RGB bulunmakta. Mouse'un ağırlı 83 gram, ağır hissettirmiyor. Mouse'umuz optik bir sensör kullanmakta. Oldukça şık bir tasarımı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. DPI desteği 200'den 8000 DPI kadar olan yeterli bir DPI seviyesine sahip. Logitech G Hub yazılımından RGB'ler, makrolar ve DPI ayarlanabilmekte. Ve şunuda belirtmeliyim ki Logitech G Hub yazılımı oldukça sade ve kolay bir arayüz sunmakta. Gelelim şimdi de uyumluluk kısmına. Logitech G102 Wİndows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 yi desteklemekte. Şimdi ise benim pek anlamadığım Logitech'in kendi sitesinde bulduğum bilgilere bir göz atalım. Max ivme : >25G, Max hız : >200ips, USB veri format : 16 bit, USB rapor oranı : 1000 Hz (1ms), Mikroişlemci : 32-bit ARM. Biraz da mouse'un ölçülerinden bahsedelim. Yükseklik : 116.6 mm, Genişlik : 62.15 mm, Derinlik : 38.2 mm

👇👇Logitech G Hub Arayüz👇👇
Logitech.jpg
Logitech 2.jpg
Logitech 3.jpg
Logitech 4.jpg

👇👇Logitech G102 Yandan, Arkadan ve önden Görünüşü👇👇
2c4cb8bb1d5dd9c-608x272.jpg

Umarım az da olsa bu mouse'u düşünenler için yardımcı olabilmişimdir.

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
güzel bir inceleme olmuş kardeşim IPS inch per seconda Denk g ise ivmelenmeye denk g ne kadar yüksekse fareyi hızlı çevirdiğinde hala okuyabilir oluyor ips ise saniyede alabileceğin inçe denk ne kadar yüksek o kadar iyi bir inç 2.5 cm fln ediyor yani 200 IPS demek fareyi saniyede 500 metre çekebilirsin ve yine sensörü okuyabilir demek günümüz standartlarında minimum 150 IPS olan ve 15g olan modeller alınmalı minimum

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
arayüzü nereden indirdin ben bir yerden indirmiştim çince oldu regeditten türkçe yaptım bu farklı sanki
Logitech G Hub
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel bir inceleme olmuş kardeşim IPS inch per seconda Denk g ise ivmelenmeye denk g ne kadar yüksekse fareyi hızlı çevirdiğinde hala okuyabilir oluyor ips ise saniyede alabileceğin inçe denk ne kadar yüksek o kadar iyi bir inç 2.5 cm fln ediyor yani 200 IPS demek fareyi saniyede 500 metre çekebilirsin ve yine sensörü okuyabilir demek günümüz standartlarında minimum 150 IPS olan ve 15g olan modeller alınmalı minimum
Sağol bunları bilmiyordum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,925
Üyeler
140,576
Son üye
WonY
Top Bottom