Neler Yeni

Öneri Logitech G435 Alınır mı ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
Hafif bir kulaklık bakıyorum ve G435 gerçekten hafif bir model eğer bu model gibi kablosuz ve hafif model yoksa almayı düşünüyorum alınır mı dostlar ses kalitesi nasıldır ?

spongey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
enes kırat
Aktif olarka kullanıyorum. Fazla model denemediğim için karşılaştırma yapamayacağım ama kesinlikle çok memnunum. Hafifliği uzun kullanımda çok iyi, kumaş yapısı terleme yapmıyor. Fakat ses seviyesi biraz az onun için de fxsound ve dolby kullanyorum. Bu kulaklığın alternatifi tip olarak aşırı benzer bi çok kulaklık çıktı fiyat performans olarak daha iyileri vardır belki almadan önce bi bakmanı öneriririm

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aktif olarka kullanıyorum. Fazla model denemediğim için karşılaştırma yapamayacağım ama kesinlikle çok memnunum. Hafifliği uzun kullanımda çok iyi, kumaş yapısı terleme yapmıyor. Fakat ses seviyesi biraz az onun için de fxsound ve dolby kullanyorum. Bu kulaklığın alternatifi tip olarak aşırı benzer bi çok kulaklık çıktı fiyat performans olarak daha iyileri vardır belki almadan önce bi bakmanı öneriririm
Hocam ben de hafif bir model arıyorum normalde nova 4 wireless alacaktım ama 260gr kulaklara baskı yapıyormuş uzun kullanımda g435 in mikrofonu nasıl bazı kullanıcılar oyunun sesi karşıdaki kişiye falan gidiyor denmiş dahili mikrofon yüzünden

pc ustasi1

80+ Silver
ses seviyesi nasıl hocam son seste bangır bangır çalıyor mu ?

spongey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
enes kırat
ses seviyesi nasıl hocam son seste bangır bangır çalıyor mu ?
Bu biraz göreceli ben fazla yukses seste dinlemeyi sevmiyorum. Söylediğim uygulamalarla %40-50 civarında kullanıyorum. Mikrofon da tabii ki agıza yaklaşanlar kadar iyi değil ama güçlü bi vantilatör bana dönükken karşıya hiç ses gitmediğini söylüyorlardı. Ayarları düzgün yaparsanız mikrofon da dışardan fazla ses almıyor.
Hocam ben de hafif bir model arıyorum normalde nova 4 wireless alacaktım ama 260gr kulaklara baskı yapıyormuş uzun kullanımda g435 in mikrofonu nasıl bazı kullanıcılar oyunun sesi karşıdaki kişiye falan gidiyor denmiş dahili mikrofon yüzünden
Dediğim gibi yüksek seste oynuyorlar muhtemelen yoksa mikrofon sesleri öyle çok almıyor. Abartılacak bir durum yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,219
Üyeler
146,903
Son üye
veyselsevim
Top Bottom