Neler Yeni

Logitech G502 Hero / Razer Deathadder V2 ?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Deathadder V2 daha iyi bir sensöre sahip.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
650 IPS e sahip tek marka mouse. Tek öğrenmek istediğim Mouse da IPS ne işe yarar ? Karşılaştırma videosu varmı ? 60 hz vs 240 hz tarzı bir video ? Anlamam için
"Sensörün hareketi doğru bir şekilde izleyebileceği en yüksek hızı ifade eder."
Saniyede izleyebileceği en yüksek inç sayısı gibi düşünün.

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Alper
Eğer fps oyunları oynuyorsan tartışmasız Deathadder v2 al derim.Birisi 82 gram birisi 121 gram.Aralarındaki sensör farkını farketme imkanın yok ondan dolayı sensör olayına çok takılma derim :) G502 bildiğin tuğla çok ağır.Ayrıyeten kablosu inanılmaz sert kısacası fps oyunları için üretilen bir mouse değil.V2 hem çok daha hafif hem kablosu daha yumuşak.Tabi ki ağırlığın yanında en önemlisi tutuş şeklin.Tutuş şeklini de göz önünde bulundurarak alman gerekeiyor.

Son düzenleme:

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
3-4 yıldır Logitech G502'yi kullanıyorum herhangi bir sorunu çıkmadı alırsan pişman olmazsın yani. Diğeri hakkında bilgim yok ama. O da güzel bir mousedur herhalde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,645
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim deathadder v2 kullanmaktayim ve gercekten cok memnunum daha cok csgo oynuyorum ve 650 ips tarama hizi bu gibi oyunlarda buyuk bir avantaj
Ben de hardcore CS oynuyorum onun için yrni kuracağım sisteme full kaliteli rşyalar alacağım. Kulaklık olaralta Razer Blackshark V2 X alacağım gayet iyi bir kulaklık.

YiğitAysul

80+ Silver
G502 hero kullanıyorum mouse dan çok memnunum

Caelius

80+ Silver
Ben de hardcore CS oynuyorum onun için yrni kuracağım sisteme full kaliteli rşyalar alacağım. Kulaklık olaralta Razer Blackshark V2 X alacağım gayet iyi bir kulaklık.
Ozaman deathadder v2 al hem kulakliginda razermis ekipmanlarin ayni markadan olunca daha iyi oluyo cunku tek bi yazilimdan hepsini kontrol edebiliyorsunuz

Top Bottom