Neler Yeni

Yardım logitech g502 hero vs razer basilisk x hyperspeed(kablosuz)

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
sizce hangisi alınır fps oyuncusuyum yurtdışında ikisi de aynı fiyat sizce hangisi daha iyi mouse

ygtcntpl

80+ Bronze
Razeri kullanıyorum gayet güzel ve memnunum ama internetten özelliklerini karşılaştırıp ona göre almanı tercih ederim, hero daha iyidir muhtemelen.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razeri kullanıyorum gayet güzel ve memnunum ama internetten özelliklerini karşılaştırıp ona göre almanı tercih ederim, hero daha iyidir muhtemelen.
razeri pilli mi ?

ygtcntpl

80+ Bronze
razeri pilli mi ?
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada razer fps için çok iyi bir mouse çünkü fazla hafif değil ve ele oturuyor ama heroyu kullanmadım belki o daha iyidir.

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
sizce hangisi alınır fps oyuncusuyum yurtdışında ikisi de aynı fiyat sizce hangisi daha iyi mouse
hocam görünüş olarak benziyorlar basilisk 502 nin sade hali gibi konfora bakarak almanı tercih ederim biri kablolu biri kablosuz basilisk x in pilide 2-3 hafta gidiyor bunu düşünerek seç

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam görünüş olarak benziyorlar basilisk 502 nin sade hali gibi konfora bakarak almanı tercih ederim biri kablolu biri kablosuz basilisk x in pilide 2-3 hafta gidiyor bunu düşünerek seç
hep kablolu mouse kullanmıştım kablosuza alışabilir miyim ki

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
basilisk kullanıyorum gayet memnunum. Fakat 502'yi baya övüyorlardı. Ben de ikisi arasında kalmıştım ama sonra kablosuz olduğu için basiliski tercih etmiştim.

Top Bottom