Neler Yeni

Logitech g502 mi glorious model o'mu?

Dark Date

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Efe
Bir süredir Logitech g502 kullanıyorum fakat beklediğimden daha ağır. Daha hafif bir mouse'a geçmeyi düşünüyorum. Dikkatimi glorious model o-I çekti. Sizce hangisi daha iyi?

Racks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem
Bir süredir Logitech g502 kullanıyorum fakat beklediğimden daha ağır. Daha hafif bir mouse'a geçmeyi düşünüyorum. Dikkatimi glorious model o-I çekti. Sizce hangisi daha iyi?
ben olsam glorious seçerdim

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Glorious geçen 400 küsur tl falandı. İndiirme girmişti

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Model ı güzeldir

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Şuanda glorious model-I yı kullanıyorum. Geçen burda birisi indirim paylaşmıştı 440 tl ye aldım. Bana göre delikli olması dışında sorun yok. Kaliteli güzel bir mouse. tutuşu fln güzel. eliniz büyükse almanızı öneririm.

Dark Date

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce hiç delikli mouse kullanmadım. Sizce delikli olmasının ne gibi eksileri var?

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Daha önce hiç delikli mouse kullanmadım. Sizce delikli olmasının ne gibi eksileri var?
Hocam delikli olması tutarken hafif değişik hissettiriyor. fakat öyle aşırı önemli bir şey değil. 1-2 saat kullan alışıyorsun zaten. Benim önceki mousemin altı metaldi, ağırlık yönünden biraz zor alıştım.

Top Bottom