Neler Yeni

Logitech G513 Romer G Tactile

Chitaca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Canberk Altıkanat
2. el bu klavyeyi aldım fakat bir süre bilgisayara bağlı kaldığında basılanı algılamamaya veya çok kez algılıyor ama bir süre bilgisayardan çıkarttığımda tekrar çalışıyor bunun nedeni nedir?

El-Turco

80+ Bronze
Hocam bu kronik bir sıkıntı oluyor diye biliyorum, çözüm için
1- Profil seçebiliyorsanız Default profili seçin
düzelmezse
2- Farklı bir usb portuna takın
düzelmezse
3- Uygulaması varsa klavye güncellemesini kontrol edin
düzelmezse
4- Uygulamayı kaldırıp deneyin
düzelmezse
5-artık hala düzelmiyorsa garantisi varsa onunla ilgilenmeniz çünkü optik switch klavyelerin genel sorunu fazladan basma ya da tek basmada algılamama vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kronik sıkıntısı gerçekleşmişse satın aldığınız kişiye de bir danışın derim bazı insanlar bunu dile getirmeden satış yapabiliyor güvenilir ve ahlaklı satış çok önemli

Chitaca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Canberk Altıkanat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu kronik bir sıkıntı oluyor diye biliyorum, çözüm için
1- Profil seçebiliyorsanız Default profili seçin
düzelmezse
2- Farklı bir usb portuna takın
düzelmezse
3- Uygulaması varsa klavye güncellemesini kontrol edin
düzelmezse
4- Uygulamayı kaldırıp deneyin
düzelmezse
5-artık hala düzelmiyorsa garantisi varsa onunla ilgilenmeniz çünkü optik switch klavyelerin genel sorunu fazladan basma ya da tek basmada algılamama vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kronik sıkıntısı gerçekleşmişse satın aldığınız kişiye de bir danışın derim bazı insanlar bunu dile getirmeden satış yapabiliyor güvenilir ve ahlaklı satış çok önemli
satıcıyla iletişeme geçtim yarısını iade etti ben kullanırken öyle bir sorunla karşılaşmadım ama senin dediğin önerilerin hepsini yazdım ve destek ile iletişem geçtim o da aynılarını söyledi tekrardan iletişeme geçerim sağ olasın.

El-Turco

80+ Bronze
satıcıyla iletişeme geçtim yarısını iade etti ben kullanırken öyle bir sorunla karşılaşmadım ama senin dediğin önerilerin hepsini yazdım ve destek ile iletişem geçtim o da aynılarını söyledi tekrardan iletişeme geçerim sağ olasın.
Rica ederim hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,828
Üyeler
138,416
Son üye
erolmms
Top Bottom