Neler Yeni

Yardım Logitech g535 lightspeed wireless ne kadara satmaliyim

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba geçen ki indirimden alınan kulaklığı aldım birisinden 1500 tl ye kapalı kutu olarak biraz kullandım film falan izledim bir kaç kez oyun oynadım fakat bir türlü sevemedim alışamadım kulaklığa rahatsız ediyor kafamda kafa yapısından mı yoksa rahatlık algım mı farklı bilemiyorum evde HyperX cloud 2 var onla devam edicem o bana daha rahat geliyor du bu kulaklığı ne kadara verebilirim ya da vermeliyim 1500 altına kesinlikle vermem tertemiz zaten aldım ürünü şarjı fulledim şuan şarj 48 de daha bir kez sarj oldu hatta onu da 96 da çıkmıştı kutudan öyle fulledim kullandım neyse lafın kısası ne kadar fiyat istersem kolayca satarım

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Arkadaşlar merhaba geçen ki indirimden alınan kulaklığı aldım birisinden 1500 TL ye kapalı kutu olarak biraz kullandım film falan izledim bir kaç kez oyun oynadım fakat bir türlü sevemedim alışamadım kulaklığa rahatsız ediyor kafamda kafa yapısından mı yoksa rahatlık algım mı farklı bilemiyorum evde HyperX cloud 2 var onla devam edicem o bana daha rahat geliyor du bu kulaklığı ne kadara verebilirim ya da vermeliyim 1500 altına kesinlikle vermem tertemiz zaten aldım ürünü şarjı fulledim şuan şarj 48 de daha bir kez sarj oldu hatta onu da 96 da çıkmıştı kutudan öyle fulledim kullandım neyse lafın kısası ne kadar fiyat istersem kolayca satarım
güzel satış stratejisi 😂

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
yine satman gereken fiyat 1500 , max 1550ye gider kutusu açık olduğu için

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,277
İsim
SEYF
O niye la dnjxjxbx
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk yoruyo kulaklık beni kafa bandını kademe değişiyorum basıyor diğerine atıyorum onda da yukarda ki plastik kafamı ağrıtıyor bir süre sonra pedler desen zaten leş
İnsandan insana değişiyor demek ki Ben de Cloud Wireless var. Bu daha rahat geliyor.Diğeri kafama basınç uyguluyor.Kumaş olması kulak bölgemin leş gibi olmasınıda engelliyor.Sadece ses bir tık düşük oda oyunlarda.Güzel bir ürün yani

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
O niye la dnjxjxbx

Knk yoruyo kulaklık beni kafa bandını kademe değişiyorum basıyor diğerine atıyorum onda da yukarda ki plastik kafamı ağrıtıyor bir süre sonra pedler desen zaten leş
bende g733 modeli var 1 seneye yakındır kullanıyorum ilk başlarda biraz rahatsız ediyordu kafa alıştı heralde şuan çok rahat geliyor zaten en hafif kulaklık diye geçiyo tavsiye ederim.

yine satman gereken fiyat 1500 , max 1550ye gider kutusu açık olduğu için
1600 1700 e gider az kullanmış kutu kapalı olsa 1900 den aşağı satmaz kimse

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende g733 modeli var 1 seneye yakındır kullanıyorum ilk başlarda biraz rahatsız ediyordu kafa alıştı heralde şuan çok rahat geliyor zaten en hafif kulaklık diye geçiyo tavsiye ederim.
Ben çok kullanmadım diye mi alışamadım onu da bilmiyorum ki evw geçene kadar bekliyim en iyisi bakalım hangisi tam olarak rahat gelicek belki de cloud 2 ye alıştığım için rahatsız etmiyor du

İnsandan insana değişiyor demek ki Ben de Cloud Wireless var. Bu daha rahat geliyor.Diğeri kafama basınç uyguluyor.Kumaş olması kulak bölgemin leş gibi olmasınıda engelliyor.Sadece ses bir tık düşük oda oyunlarda.Güzel bir ürün yani
Bunun kumaşı cloud 2 nin kine göre bence çok kötü c2 nin kumaş ped daha iyi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş

1600 1700 e gider az kullanmış kutu kapalı olsa 1900 den aşağı satmaz kimse
sahibindene bi ara bak istersen kapalı kutu dolu 1600 1700e

Top Bottom