Neler Yeni

Logitech klavyeme içecek döküldü

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Ben evde yokken kardeşim fuse tea mango ananas döküyor klavyenin numpad kısmından enter ın olduğu kısma kadar.Açıp temizledim falan 1 aydır falan böyle kullanıyorum.Ledlerden tutun tuşa kadar hepsi çalışıyor ama mekaniği yapışkanlıktan olsa gerek bozuldu diyebilirim hem basınca slow motion gibi yavaş yavaş inip çıkıyor tuşlar hemde blue switch sesi gitti.Klavye logitech g513 carbon.Değişim yaparlarmı veyahut göndersem temizlerlermi kendileri.Kullanıcı hatası diyip yollarlarmı.Garanti süreside sanırım 2023 yılbaşında bitti.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Selim
Ben evde yokken kardeşim fuse tea mango ananas döküyor klavyenin numpad kısmından enter ın olduğu kısma kadar.Açıp temizledim falan 1 aydır falan böyle kullanıyorum.Ledlerden tutun tuşa kadar hepsi çalışıyor ama mekaniği yapışkanlıktan olsa gerek bozuldu diyebilirim hem basınca slow motion gibi yavaş yavaş inip çıkıyor tuşlar hemde blue switch sesi gitti.Klavye logitech g513 carbon.Değişim yaparlarmı veyahut göndersem temizlerlermi kendileri.Kullanıcı hatası diyip yollarlarmı.Garanti süreside sanırım 2023 yılbaşında bitti.
Lube(yağlama) işlemi yapabilirsin genelde switchin daha tok ses çıkarması için yaparlar ama sen temizleme maksadıyla yapabilirsin. Sprey versiyonu alıp tek tek switchlere yapabilirsin veya bilen birine yaptır. Uğraştırır ama klavyen pahalı yaptığına değecektir.

Son düzenleme:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
cevap gayet açık bence

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Devre temizleme spreyi kullan(yağsız)

Top Bottom