Neler Yeni

Logo tasarımcılığına giriş

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ömer Faruk Terzioğlu
Öncelikle hepinize iyi geceler. 15 yaşındayım ev bir laptop almak istiyorum 10k civarlarında. Ailem kendim çalışıp almamı söyledi (ki bende çalışmak, para kazanmak istiyorum aileme yük olmak istemiyorum). Bende kendime uygun iş bakmaya başladım, korona olduğundan ve 15 yaşında olduğumdan dolayı internetten yapabileceğim işlere baktım, en mantıklıları logo ve YouTube video kapak fotoğrafı hazırlamak olduğunu düşündüm ama herhangi bir Photoshop bilgim yok. Photoshop’u nerden öğrenmeliyim?, ne kadar zamanımı alır?, nerden iş bulmalıyım herhangi bir fikrim yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: sistemimde;
GT630 2gb ekran kartı
İ3 550 İşlemci
4gb ddr3 ram var bu sistem bu iş için yeterli olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ömer Faruk Terzioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yardımcı olursanız sevinirim

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Öncelikle hepinize iyi geceler. 15 yaşındayım ev bir laptop almak istiyorum 10k civarlarında. Ailem kendim çalışıp almamı söyledi (ki bende çalışmak, para kazanmak istiyorum aileme yük olmak istemiyorum). Bende kendime uygun iş bakmaya başladım, korona olduğundan ve 15 yaşında olduğumdan dolayı internetten yapabileceğim işlere baktım, en mantıklıları logo ve YouTube video kapak fotoğrafı hazırlamak olduğunu düşündüm ama herhangi bir Photoshop bilgim yok. Photoshop’u nerden öğrenmeliyim?, ne kadar zamanımı alır?, nerden iş bulmalıyım herhangi bir fikrim yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: sistemimde;
GT630 2gb ekran kartı
İ3 550 İşlemci
4gb ddr3 ram var bu sistem bu iş için yeterli olur mu?
Pek bilgim yok fakat
1-Youtube de birçok kanal var bunlarla ilgili onlara göz atabilirsin.
2-Ne kadar zaman alacağı senin azmine ve isteğine bağlı
3-Bazı internet siteleri var oralardan iş bulabilirsin ama kendini baya geliştirmen lazım.Örn.Bionluk,

Top Bottom