Neler Yeni

lol artık neden kutu vermiyor.

Emintola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin tola
merhabalar. yeni sisteme geçildiğinden beri sadece 6 tane kutu kazanabildim. önceki düzende şampiyonlardan iyi bi oyun geçirdiğinde her şampiyon için her sezonda kutu veriyordu ama şuan kutu kazanamıyorum. çoğu şampiyonda yeterince oyun oynadım fakat kutu alamıyorum. yeni sistem çok saçma olmuş yada benim bilmediğim bazı şeyler var. bu konu hakkında riot a bile ticket attım attıkları cevabı aşağıya bırakıyorum bana çok saçma geldi

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    155.2 KB · Hit: 17

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Mehmet Eyüp Atan
merhabalar. yeni sisteme geçildiğinden beri sadece 6 tane kutu kazanabildim. önceki düzende şampiyonlardan iyi bi oyun geçirdiğinde her şampiyon için her sezonda kutu veriyordu ama şuan kutu kazanamıyorum. çoğu şampiyonda yeterince oyun oynadım fakat kutu alamıyorum. yeni sistem çok saçma olmuş yada benim bilmediğim bazı şeyler var. bu konu hakkında riot a bile ticket attım attıkları cevabı aşağıya bırakıyorum bana çok saçma geldi
Açıkça anlatmışlar nasıl anlamadın ki? Diyor ki kısaca orada gözüken şampiyonlar ile alacaksın ve belli şartlar var o zaman veriyor işte. Eskisi gibi değil sistem değişti.

Emintola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin tola
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
brom zaten sorun orda mesela yeni sistemde diyor ki 1 şampiyon ile 5 oyun oyna en kötü c puannın olsun buna okey ama yakaşık 20 şampiyonu bu şekilde tamamladım ama kutu vermiyor. neden 1 mevsim sezonunda sadece 6 kutu veriyo neden kutu toplamamı kısıyorlar bunu anlamıyorum.

Top Bottom