Neler Yeni

lol report sistemi hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serdar Mehmet
Beyler gece gece ranked gireyim dedim lol takımda 2 afk 2 troll geldi allaha küfür edip feedlemişler bende dariusum 11 0 soloyu fethettim gibi bişey maçı kaybedip küfür ettiler şimdi raporlama ekranındayım küfürlü report etsem ban yerler heralde kimi report etsem ban yemiyor geri bildirim gelmiyor ne önerirsiniz

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Beyler gece gece ranked gireyim dedim lol takımda 2 afk 2 troll geldi allaha küfür edip feedlemişler bende dariusum 11 0 soloyu fethettim gibi bişey maçı kaybedip küfür ettiler şimdi raporlama ekranındayım küfürlü report etsem ban yerler heralde kimi report etsem ban yemiyor geri bildirim gelmiyor ne önerirsiniz
Önüne gelen herkesi değil de gerçekten dikkatli bir raporlama yaparsan, yaptığın raporlar daha fazla dikkate alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serdar Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önüne gelen herkesi değil de gerçekten dikkatli bir raporlama yaparsan, yaptığın raporlar daha fazla dikkate alınır.
hesap kardeşimin bronz her maç troll afk gelip taşımama rağmen küfür edip trollerse ben nasıl herkesi reportlamıyım aga

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
rada
Allah'a sövdükleri kısmı ss alıp desteğe ticket atarsan ban yememe ihtimalleri yok. Riot şahısa küfürü affediyor fakat yaratıcıya/atalara/ırka küfrü asla affetmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,450
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom